למה יותר ויותר אנשים קונים דשא סינטטי - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לגן > דשא סינטטי > מאמרים > למה יותר ויותר אנשים קונים דשא סינטטי

למה יותר ויותר אנשים קונים דשא סינטטי 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא דשא סינטטי
סוגי דשא סינטטי
סוגי דשא סינטטי
איזה סוגי דשא סינטטי מומלצים קיימים סוגים ומחירים הם ככל הנראה הפרמטרים העיקריים בבחירת ...
על דשא סינטטי וחיות
על דשא סינטטי וחיות
רבים חוששים לשים דשא סינטטי בחצר ביתם, לרוב החשש הוא מחוסר ידיעה. החלפת הדשא האורגני בדשא ...
מדריך התקנת דשא סינטטי בשיטת עשה זאת בעצמך
מדריך התקנת דשא סינטטי בשיטת עשה זאת בעצמך
אם כבר הבנתם שככל שעובר הזמן יותר ויותר אנשים קונים דשא סינטטי אז אתם בטח כבר מבינים ...
סקר גולשים
 מה הדבר החשוב ביותר בבחירת הדשא לדעתך?

צבע הדשא
אורך הסיבים
עמידות המשטח בפני מזג האוויר
משך האחריות על המשטח
שלח לצפיה בתוצאות >
בין אם שמתם לב ובין לאו, בשנים האחרונות הדרישה לדשא סינטטי עלתה בכל שנה שעוברת ולמעשה הכפילה את עצמה בעשור האחרון כך שכיום הדרישה לדשא סינטטי היא הגבוהה ביותר בעשור האחרון. למה זה קורה? החלטנו לבדוק האם מדובר בטרנד חדש וזמני או שמא מדובר במגמת עליה פעילה שנמצאת איתנו וכאן בכדי להישאר? הפרטים לפניכם בכתבה.
 

קודם כל, הפרטים הטכניים

אז קודם כל קצת פרטים טכניים על הביקוש בתחום. החל משנת 2007 ועד היום כמות החיפושים של ישראלים בנושא דשא סינטטי הכפילה את עצמה (כמובן שלפני שני עשורים היא לא הייתה קיימת כלל). בעונות האביב והקיץ, בכל חודש קרוב ל-10,000 גולשים מבצעים חיפושים שקשורים לקניה ולהתקנת דשא סינטטי (על פי גוגל).
בשביל להבין למה יותר אנשים מתעניינים בקניה והתקנה של דשא סינטטי אנחנו צריכים להבין מה השתנה בעשור האחרון כאן בישראל ושימו לב – כאן לא מדובר בטרנד אמריקאי או אירופאי שהגיע לישראל בעקבות תהליך אמריקניזציה אלא תהליך ייחודי שקרה כאן בישראל.
 

מה קרה בתחום הדשא הסינטטי בעשור האחרון?

תחום הדשא הסינטטי מורכב משני תחומי עסק עיקריים שהם הגננים / אדריכלי הנוף והיבואנים. לפני עשר שנים היו מספר בודד של יבואנים בישראל ובכדי לקנות ולהתקין דשא סינטטי יכל אדם לפנות לגנן שמטפל לו בגינה או לגנן מזדמן כדי שיזמין עבורו ויתקין עבורו את הדשא, כאשר 100% מההתקנות היו בגינה.
 
מה שקרה מאז הוא מה שאנו קוראים לו תסמונת השכן. כולנו מכירים את המשפט על השכן והדשא שלו, כשהוא יותר ירוק אנחנו רוצים שגם הדשא שלנו יהיה ירוק יותר וזה טבעי רק שהפעם הוא סינטטי. אז בשילוב הרצון לדשא ירוק יותר והרצון לחסוך בעלויות השקיה הגבוהות ממילא וגם אם נהיה כנים, בכמה טיפות זיעה אז לאט לאט גדל הביקוש לדשא סינטטי ברחבי מדינתנו הקטנטונת.
 
כמו שאנחנו יודעים, עם האוכל בא התיאבון וחברות רבות זיהו את הצורך וכיום יש עשרות יבואני דשא סינטטי בישראל ואף מספר יצרנים שמייצרים את הדשא כאן בישראל.
בנוסף לגידול בכמות החברות המספקות דשא סינטטי, כמו רוב הדברים, גם תחום זה נכבש על ידי אתרי וחנויות האינטרנט, דבר שהפך את רכישת הדשא לנגישה יותר ולזולה יותר עבור הצרכנים.
 
אם תנסו להתקשר לגנן או ליבואן דשא כדי להזמין ממנו 2 מטר דשא סינטטי ככל הנראה תקבלו טריקת טלפון נעימה במיוחד. אך באמצעות האינטרנט תוכלו להכנס לאתר ולבצע הזמנה של 2 מטר דשא בלי שום בעיה – רק שלמו על המשלוח.
 

אז איך פתאום כולם קונים דשא סינטטי?

מלבד הגידול המשמעותי שחל בכמות הצרכנים שמתקינים דשא סינטטי אצלהם בגינה, הדבר האמיתי שגרם לפריחת התחום היה הכנסת הדשא הסינטטי לבית. דשא סינטטי למרפסת, לגג ואפילו לבית עצמו הוא טרנד של השנים האחרונות שהקפיץ את מכירות הדשא לאין שיעור.
 
אם הזמנה ממוצעת של התקנת דשא סינטטי לגינה בגודל 50 מטר תעמוד על סכום של 7,500 ₪ (לפי עלות דשא 65 ₪ ועוד אביזרים והתקנה בסך 85 ₪) הרי שהזמנה של דשא סינטטי למרפסת מכובדת בגודל 15 מטר תעמוד על 975 ₪ בלבד.
 
ברור לכל שכאשר מדובר על משפחה ממוצעת בישראל, הוצאה של 7,500 ₪ היא הוצאה "כבדה" משמעותית מאשר רכישה והתקנה עצמית של דשא למרפסת בעלות של פחות מ-1,000 ₪
מי שהכניס את הדשא הסינטטי לבית לראשונה (ואפילו לבית האח הגדול) היו מעצבי פנים שבזכותם כיום אנחנו רואים דשא בבתים, במוסדות ציבור ובשטחים ציבוריים רבים כאשר הם משמשים גם לנוחות וגם לעיצוב.
 

איפה קונים הכי הרבה דשא בישראל?

האיזור המוביל בישראל בהזמנת דשא סינטטי לגינות ולבתים הוא בצורה לא מפתיעה איזור המרכז בפער לא גדול על איזור השרון וצפון הארץ.
 דשא סינטטי לפי איזורים
 
איזורים בהם פחות מזמינים דשא הם איזור ירושלים, השפלה והדרום – כאיזורים.
למה רק כאיזורים? כי ירושלים כעיר היא בירת הדשא הסינטטי בשנים האחרונות, בהפרש ניכר על בירת ישראל השנייה – תל אביב.
 
דשא סינטטי לפי ערים
 

כמה דשא סינטטי קונים?

אז כיום גם כמו פעם, רוב ההזמנות לדשא סינטטי מתבצעות עבור גינות  (80%) אך הבמקום השני תופס תאוצה והזמנת דשא סינטטי למרפסות עומד כיום על כ-13%. שאר ההזמנות מתחלקות בין גגות ומגרשים.
כאשר מבצעים הזמנה של דשא סינטטי מבצעים אותה במטרים רבועים ורוב ההזמנות נעות בטווח של 20 עד 50 מטר מרובע.
 
לפניכם התפלגות ההזמנות באחוזים לפי מטרים: 
 דשא סינטטי לפי גדלים
 
לאן הולך התחום?
אנחנו יכולים להעריך שבשנים הקרובות לא הולכות להיות מכונות אוטומטיות שמפוזרות ברחובות ובאמצעותם אפשר לקנות דשא אבל מה שכן קורה זה שכמות היבואנים של הדשא גדלה, חנויות אינטרנט למכירה קמות בלי הרף ואפילו בכל ביקור בקניון אפשר למצוא דשא בחנויות לבית כמו אייס או הום סנטר.
 
מכיוון שדשא סינטטי לא דורש תחזוקה או החלפה כל כמה שנים אנו צופים שימשך הגידול בביקוש לדשא סינטטי עד שנראה אותו ביותר ויותר בתים בישראל, אולי בהמשך אפילו הוא יגיע כסטנדרט בגינות של בתי משותפים ובמרפסות של בתים חדשים שיגיעו ישירות מהקבלן.
אז אם גם אתם רוצים להצטרף לטרנד העולה אצלכם בבית או בגינה אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחד מיבואני הדשא ולקבל הצעת מחיר להתקנת דשא אצלכם.
 
אם החלטתם להצטרף לג'וק של התקנת דשא סינטטי בעצמכם אתם מוזמנים להכנס למדריך שלנו להתקנת דשא סינטטי בצורה עצמאית.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא דשא סינטטי. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש דשא סינטטי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא דשא סינטטי

X

השוואת מחירי דשא סינטטי
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]