השוואת מחירים > בריאות ויופי > בריאות > דיאטה והרזיה

דיאטה והרזיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.

רשימת מכונים מומלצים

  • המרכז לתזונה בריאה

    המרכז לתזונה בריאה

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

הרבה אנשים רוצים לרדת במשקל אך הם מוצאים עצמם באותו המשקל ולפעמים גם עם יותר. ירידה במשקל היא לא דבר קל, יש צורך בשינוי אמיתי הן מבחינת תפיסת העולם והן מבחינת אורח החיים כדי להגיע לתוצאות טובות.
דרך טובה לרדת במשקל היא באמצעות דיאטניות. תפקידן הוא להרכיב תפריט תזונה מותאם אישית לכל אחד תוך בחינת כל הפרמטרים הפיזיים והנפשיים שלו כאחד. המטרה הסופית של הדיאטה היא הרזיה אך חשוב להבין שלא ניתן להרזות ולשמור על התוצאות לאורך זמן בלי שינוי מהותי באורח החיים.
 

ירידה במשקל – סוגי דיאטות :

תחום הדיאטות הוא תחום רחב במיוחד ובו אין ספור סוגים של דיאטות, חלקם הוכחו כמועילים וחלקם פחות. פעמים רבות מדובר בהתמדת המטופל ופעמים דיאטה מסוימת פשוט לא מתאימה.
סוגים נפוצים של דיאטות הן : דיאטה על פי סוג דם, דיאטות חלבונים, דיאטת אטקינס (ללא פחמימות), דיאטת כאסח, דיאטה סינית ודיאטת נקודות.
דיאטת הנקודות נחשבת לאחת הדיאטות הנפוצות ביותר לה תוצאות טובות אשר נשמרות לאורך זמן. מדובר על ספירה קלורית על פי נקודות לאורח זמן. אנשים אשר עושים דיאטה מקבלים תקציב נקודות ליום ועליו הם צריכים לשמור תוך ספירת הנקודות לאורך היום.
ירידה במשקל היא כאמור המטרה הסופית של כל הדיאטות הללו אך חשוב להבין שרק אורח חיים בריא ומאוזן יוכל לשמור על אותן תוצאות, לכן, בעת הדיאטה רצוי לקבל הדרכה לגבי התזונה, זאת ניתן לעשות אצל דיאטניות קליניות אשר ילוו ויסייעו לכם בעת הירידה במשקל ובשמירה עליו.
 

ירידה במשקל – כיצד בוחרים דיאטה ?

אנשים מנסים דיאטות שונות לאורך חייהם. חלקם מצליחים בפעם הראשונה לקלוע לדיאטה טובה אשר מספקת להם תוצאות מיידיות של הרזיה עליה הם מצליחים לשמור ויש שינסו דיאטות אין ספור ולא ימצאו פיתרון לבעיית המשקל.
חשוב לבחור דיאטה לאחר בדיקות פיזיות, הדיאטה צריכה להיעשות בצורה מבוקרת ובמעקב וזאת כדי לוודא שהיא אינה פוגעת לכם בבריאות. לשם כך רצוי לפנות למומחה בתחום התזונה, מדובר על תחום יקר למדי ולכן רצוי לערוך השוואת מחירים תוך בחינת כישורי הדיאטן, ניסיונו הקודם בתחום והצלחותיו.
ירידה במשקל היא תחום בו לנצח יהיו חידושים, יש לבחון אותם בקפידה ולזכור כי למרות הרצון העז לרדת במשקל יש בראש ובראשונה לשמור על הבריאות.
ירידה במשקל בכל צורה חייבת להיות מבוקרת וזאת גם כדי להבטיח את התוצאות וגם כדי לשמור על הבריאות

 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אולי תרצו לקרוא על...

חיטוב גוף

חיטוב גוף

רוצה גוף חטוב? כיצד הכי טוב לבצע את חיטוב הגוף ? הכנסו ללמוד

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות