דודי שמש - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
טיפים
לפני שמתקינים דוד שמש לוודא איזה סוג אחריות אתם מקבלים

על ידי המומחים
דודי שמש המקשטים את הגגות מהווים מקור לאספקת מים חמים. היתרון של ישראל כארץ ברוכת שמש מאפשרת לנו ליהנות מרוב ימות השמנה ממים חמים מבלי להפעיל את החשמל או הגז ולמעשה חוסך כסף רב כאשר אנו משתמשים במים החמים המחוממים באמצעות הקולטים. 
 
דודי שמש הינן מערכות הכוללות דודי שמש , קולטים, חומרי בידוד, גוף חימום חשמלי ומפסק חשמלי. התקנה של דוד שמש דורשת איש מקצוע, בהתאם לתקן ומבטיח תקופת אחריות על ההתקנה. 
 
ניתן למצוא דודי שמש בגדלים שונים, הגודל מתבטא בנפח הדוד שניתן לחמם ובגודל גוף החימום. ישנם דוודים הכוללים חימום פנימי החוסך בזמן חימום המים. בעת קניית דוד שמש מומלץ לבדוק מי היצרן של הדוד שמש, חשוב לבדוק כי הדוד הינו בעל תקן, כמו כן ניתן למצוא דודי שמש בעל שיטות חימום שונות. 
 
ישנן חברות המציעות מכירה של דודי שמש ויש חברות שיתנו שירות התקנה של הדוד כאשר הם אלו המספקים את הדוד. גם אם בחרתם בחברת התקנה או מתקינים עצמאיים המספקים גם את הדוד שמש מומלץ לבדוק את איכות הדוד. כמו כן וודאו כי מחיר התקנה של הדוד כולל גם מחיר ההובלה והרכבתו של הדוד. 

 

מה היא כוללת התקנה של דוד שמש

התקנת דוד שמש כוללת את התקנת הדוד, הקולטים, חיבור לחשמל, שסתומים וברזים. חשוב שחברה מקצועית תתקין את הדוד. דוד שמש שאינו תקין עלול לסכן את בני הבית. לפני התקנת דוד שמש בדקו מיהו יצרן הדוד, האם לדוד יש תו תקן ומיהו מתקין הדוד.

 

תיקון דודי שמש – תקלות נפוצות

  • הצטברות אבנית - אחת הסיבות המרכזיות לתקלות של דודי שמש. המים בישראל מכילים סידן ומינרלים נוספים. כאשר המים מתחממים החומרים האלו מופרדים מהמים וכך נוצרת האבנית שבסופו של דבר יכולה לגרום לסתימות ולירידה באיכות דוד השמש, מקרה כזה דורש תיקון של הדוד. טכנאי דודי שמש מנקה את הדוד מאבנית, מחליף הפלאנג' (גליל צילנדר שמורכב מתחת לדוד החימום) ושוטף את הקולטים מאבנית. כדי למנוע תקלות דומות בעתיד כדי לבקש מהטכנאי שיוסיף או יחליף פילטרים (מסננים) ולדאוג להחליף את אותם מסננים מדי תקופה.
  • גוף חימום - גוף החימום מתקלקל בדרך כלל גם כן בגלל האבנית. תקלה בגוף החימום גורמת לירידה ביעילות החימום ובנוסף לכך יכולה לגרום לקצר חשמלי כאשר חום החימום מתחמם יותר מדי עד למצב בו מתבקע המעטה הפנימי שלו. במקרה כזה תיקון של הדוד כולל החלפת גוף החימום.
  • קולטים - מומלץ לשטוף את הקולטים שטיפה חיצונית כדי להסיר את האבק שהצטבר עליהם פעולה זו מעלה את יעילות דוד השמש.
 
באם בחרתם לקנות את דוד השמש בעצמכם תוכלו להשוות בין המחירים השונים של התקנת דוד שמש, באמצעות אתר Yes, Please!, תוכלו לקבל חמש הצעות שונות. במקרה שבחרתם לקנות את הדוד שמש מאותה חברה המתקינה את הדוד יש לוודא כי האחריות כוללת את הובלת הדוד וכמו כן לבדוק כי יש על הדוד שלוש שנות אחריות כפי שמחייב החוק.
טיפים
לפני שמתקינים דוד שמש לוודא איזה סוג אחריות אתם מקבלים

על ידי המומחים
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא דודי שמש? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש דודי שמש?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא דודי שמש
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]