בריכות נוי - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

בריכות נוי 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,166,043
למאמרים בנושא גננים
צמחיה מלאכותית
צמחיה מלאכותית
באיזה מקרים צמחיה מלאכותית עדיפה על צמחיה טבעית ? יש הרבה סוגים של צמחיה מלאכותית, אם ...
סוככים
סוככים
סוככים הם לא סתם אמצעי הצללה. אולי הם היו כך בעבר אך כיום יש תעשייה שלמה העוסקת בפיתוח ...
גינון
גינון
האם חלמת אי פעם על גינה רחבת ידיים עמוסת עצי פרי..ניחוחות שמימיים של צמחי מרפא ותבלין..וערוגת ...
בריכות
בריכות
מה צריך לדעת על בריכות לפני שבונים אחת בחצר : פעם בריכות בחצר הבית הפרטי היו רק ...

בריכת נוי בגינה מהווה פינת נוי בגינה בה ניתן לגדל פרחי מים מיוחדים במינם, דגי נוי או דגי מיוחדים. בניית בריכת נוי יכולה להוות אלמנט עיצובי מיוחד לגינה בו תוכלו לשבת בסמוך אליה, להעביר את שעות הפנאי או לצפות בפריחה המיוחדת של בריכת הנוי.
 
בנייה של בריכת נוי על ידי גננים מוסיף נופך מיוחד לגינה, ניתן לבנות גינה בגובה האדמה או בריכה מוגבהת. ניתן לבנות בריכות קטנות או בריכות גדולות, לצד הבריכה ניתן לבנות מפל או נחל או מזרקה. כמו כן ניתן לבנות בריכות נוי בגינה או בבית, להוסיף חלוקי נחל, סלעים מיוחדים ועוד.
 
בעת בניית בריכת נוי צריך תחילה לתכנן איזו בריכת נוי אנו רוצים לפרחים או לדגים, ישנם זנים של דגים הנהנים לאכול את שורשי הפרחים לעומתם יש דגים החיים עם צמיחה במים.
 
בניית בריכת נוי בגינה או בבית הפך בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי בגינה. בריכת נוי כוללות מערכות סינון למים המאפשר לשמור על איכות וניקיון המים בבריכה.
 
בניית בריכת נוי ניתן לבנות בכל ימות השנה, ניתן לבנות מבטו או מיריעות PVC . בעת תכנון בריכת נוי מומלץ למקם את הבריכה שיהי ניתן לצפות בה ממספר מקומות, יש לקחת בחשבון שבריכת נוי צריכה כמה שעות של שמש ומומלץ לא להתקין אותה ליד עצים נשירים. ניתן להוסיף תאורה לגינה שגם בשעות הלילה תוכלו ליהנות מהאווירה המיוחדת שהבריכה משרה.
 
חברות רבות מציעות בניית בריכות נוי מומלץ להשוות בין הבריכות השונות לראות רעיונות של בריכות נוי שונות. ניתן לשלב צמחיה חיצונית בקרבת הבריכה.Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא גננים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש גננים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא גננים

X

השוואת מחירי גננים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]