גיזום עצים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

גיזום עצים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
טיפים
לעץ יש תרומה גדולה בעולמנו, לכן יש לגזום ולעצב את ענפיו מידי פעם.כי האדם עץ השדה

על ידי אבי חן

כולנו חולמים על גינה פרטית עם עצים, לשבת תחת עץ ביום חם או ליהנות מהפירות שלו. אך לעיתים עצים הנמצאים בקרבת ביתנו עלולים להוות סכנה ולגרום לפגיעה בגוף וברכוש. אין ספק שפעולת גיזום עצים היא מועדפת אך לעיתים אין בררה וחייבים לבצע כריתת עצים.

הסיבות לכריתת עצים יכולה להיות מגוונות, החל מעץ שחולה או עץ שאיננו ממוקם במקום טוב ועלול לקרוס. לעיתים אין ברירה ויש לבצע כריתת עצים. עצים שהשורשים מגיעים אל הבית ופוגעים בתשתיות, עצים שקרס ויש לכרות את הגזע שנותר באדמה. בימי החורף הקרים אנו שומעים על קריסת עצים בשל הרוחות החזקות.

על גיזום וכריתת עצים

כריתת עצים היא פעולה מורכבת הדורשת ידיים מקצועיות. נתחיל בכך שישנם עצים מוגנים שאסור לכרות. במצבים שאסור לכרות עצים חשוב לטפל בעץ באמצעות גיזום הענפים והשורשים עד כמה שניתן. גיזום היא פעולה חשובה לבריאות העץ ותפקודו. גיזום עצים שנעשה בידיים שאינן מקצועיות עלול לפגוע בצמיחה של העץ ולהביא בסופו של דבר לכריתת העץ.

פעולת כריתת עצים היא המוצא האחרון, אך לעיתים אין ברירה וחייבים לכרות את העץ. זיהוי עץ שהוא חולה המחייב את כריתתו ייעשה על ידי איש מקצוע. פעמים רבות עץ שנראה רענן ועליו ירוקים הוא עץ חולה ורקוב שמסוכן ועלול לקרוס. עץ רקוב פעמים רבות הוא עץ שניתן למצוא בו תולעים וזוחלים.

לא לחובבנים

כריתת עצים תעשה רק לאחר שיהיה ניסיון לגזום את העץ ולהביא להחלמתו. רק במצב שהוא בלתי הפיך או שיש סכנה ממשית לציבור אזי יש לבצע כרית העץ. ישנם מקרים שיהיה צורך בהעתקת העץ ולא בכריתתו, דבר הדורש אנשי מקצוע המוסמכים לכך.

גיזום עצים היא משימה לא פשוטה וחשוב שתעשה על ידי בעל מקצוע. איש מקצוע מיומן ידע לבצע את הכריתה באופן בטוח מבלי לגרום נזק לבתים בסביבה או לגדרות. פעמים רבות חשוב להיעזר במנוף לשם כריתת העץ.

כריתת עצים חשוב שתעשה על ידי איש שהינו בעל סמכות לכך. עצים הממוקמים במרחב הציבורי הינם עצים מוגנים ולכן חייב אישור לכריתת העץ ורישיון של מבצע הפעולה. במידה ויש עצים בסביבת הבית הגורמים לנזק לבית או לתשתית חשוב לפנות לגוף האחראי בעירייה המיוצג על ידי הקרן הקיימת בעיר על מנת לקבל אישור לכריתת העץ. רק לאחר קבלת האישור יש להזמין איש מקצוע שהינו מוסמך לכך ובעל אישורים לביצוע כריתת עצים ובעל כלי עבודה המתאימים לכך.

לאחר כריתת העץ יש לתאם עם העירייה לאסוף את הגזם של העץ.

טיפים
לעץ יש תרומה גדולה בעולמנו, לכן יש לגזום ולעצב את ענפיו מידי פעם.כי האדם עץ השדה

על ידי אבי חן
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא גיזום עצים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש גיזום עצים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא גיזום עצים

X

השוואת מחירי גיזום עצים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]