תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

שערים מעץ 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
853,139
למאמרים בנושא גדרות מעץ
סוגי הגדרות ויתרונותיהם
סוגי הגדרות ויתרונותיהם
גדרות מעץ, מפלסטיק או מברזל – מה עדיף? גדר לבית היא השקעה לא קטנה, אם מדובר בגדר ...

שער מעץ

אנו אוהבים להשקיע בבית שלנו ובגינה שלנו. בגינה יש דשא ששתלנו, פרחים ועצים ששתלנו, פרגולה, עם מערכת ישיבה נוחה ואולי גם דק אך מה עם שער מעץ?  שער הכניסה לחצר חשובה בשל הפרטיות שלנו, השער וגדר הבית מהווים הפרדה בין החצר הפרטית שלנו למרחב החיצוני ובשל החשש שהילדים לא יוכלו לצאת מהבית ללא השגחה.
                                

מילה על עיצוב הגינה

מעבר לדאגה לפרטיות שלנו ולשמירה על הילדים שלא יצאו מהגינה ללא השגחה, חלק חשוב בבחירה של שערים מעץ הוא עיצוב הגינה. שערים מעץ נבנים מתוך גישה עיצובית שהם חלק מעיצוב הגינה ועיצוב הבית. גם אם בחרנו גדר לבית העשויה מאבן, השילוב של עץ מתאים עם אבן או עם ברזל. ניתן לבחור גדר מאבן או גדר מברזל ולשלב עם שער מעץ.
שערים מעץ ממלאים תפקיד דקורטיבי בעיצוב הגינה. שערים מעץ משתלבים טוב יותר עם הצמחייה והרהוט בגינה, יותר משערים ממתכת או אלומיניום ויוצרים אווירה נינוחה ונעימה בגינה.
 

תכנון הגינה

כיום ניתן למצוא מבחר עצום של שערים מעץ, בגדלים שונים, בצורות שונות, עם דוגמאות מיוחדות או חלקים ללא דוגמאות, בסוגי עצים שונים ועוד. ישנם שערים מעץ המשולבים עם ברזל או פלסטיק.
בבחירת שער מעץ לגינה חשוב לבדוק מספר פרמטרים:
  • ראשית בדקו מהו גובה הגדר שלכם וההיקף הגדר. חשוב לבדוק מהו ההיתרים מבחינת תיחום הגדר על מנת להימנע מקנסות מיותרים. בהתאם לגובה הגדר תוכלו לקבוע את גובה השער הנחוץ לכם, לא תמיד חייב שגובה השער יהיה בגובה הגדר. חשוב לראות דוגמאות של שערים לפני שבוחרים.
  • סוג העץ - כיום ישנם סוגים שונים של עצים, יש עצים יקרים לצד עצים זולים יותר. חשוב לבחור עץ שיהיה עמיד וחזק מאחר שהוא עומד בחוץ, אך לא חייבים לבחור עצים יקרים לשם כך. ביחס לסוגי שערים אחרים, שערים מעץ הם זולים יותר משערים העשויים מתכת או ברזל, אך יקרים יותר משערים הבנויים מאלומיניום.
  • בעת בחירת העץ בדקו איזו תחזוקה דורש השער, האם יש אחת לשנה להגן עליו בצביעה מפני נזקי השמש ומזיקים אחרים, האם השער נמצא באזור של קרבת מים כגון ממטרות שהינו חשוף יותר למים בחלק התחתון שלו.
  • שיקולים אחרים - בעת בחירת שער מעץ חשוב לקחת בחשבון את העיצוב והשתלבות השער עם הגדר ועיצוב הגינה. שער מעץ יפה ככל שיהיה שנראה גדול ומאסיבי בגינה קטנה יפגום ביופי הגינה, והפוך שער קטן בגינה גדולה יראה כחסר פרופורציה. מעבר לכך חשוב לבדוק שיקולים נוספים כגון גישה לנכים, ילדים הנמצאים בבית ועלולים לפתוח את השער ולצאת, חיות בגינה
 

והיכן קונים?

בחירה של שער מעץ בוודאי הביאה אתכם למספר עסקים המתמחים בבניה של שערים וגדרות, בוודאי שמומלץ לבדוק במספר מקומות ולהשוואות בין סוגי שערים ומחירים. קניית שער מעץ אצל אדם מקצועי ואמין יבטיח כי תוכלו ליהנות מהשער לאורך שנים רבות מבלי שהשער יאבד מיופיו או מאיכותו. חשוב לבדוק עיצובים שונים ולוודא שהשער אינו כבד מדי או מסורבל לפתיחה ולסגירה.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא גדרות מעץ. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש גדרות מעץ?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר