השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > למשרד > בקרת כניסה

בקרת כניסה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,165

מה זה בקרת כניסה ?

בגדול, בקרת כניסה נועדה על מנת להגביל גישה לאזור מסוים או לעקוב אחר נתוני כניסה יציאה ונוכחות של אנשים או רכבים במתחם. מדובר במערכת חכמה, שניתן לשלוט עליה מרחוק ומתכוננת בהתאמה לצרכי המקום.
 
צריכים בקרת כניסה לבית או לעסק ? מלאו את הפרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*, בנתיים תוכלו לקרוא :
 
איך זה עובד ?
מה לגבי אורחים ?
בקרת כניסה לרכבים
 
ישנן שני סוגים של מערכת, מערכת עצמית שנועדה לפתוח ולסגור דלת או שער בהקשת קוד מסוים אך היא אינה אוספת נתונים ואין מעקב מי נכנס או יצא. כלומר- מי שיש לו קוד יכול להיכנס ומערכת שמחוברת לרשת וכן יכולה לאסוף נתונים ולהגביל כניסה לחלקים מסוימים במתחם. כמובן שהמערכת יודעת גם להתריע במקרה של חריגה ממה שהוגדר מראש, כך שבמידה ויש פריצה לא רצויה, היא מחוברת אל מערכת אבטחה ושולחת מידע בזמן אמת.
 

איך זה עובד ?

ישנן שיטות שונות כמו העברת כרטיס מגנטי, הקשת קוד (קודן), בקרת כניסה ממחושבת שאינה מצריכה התקנה של המערכת על מחשב מרכזי ונשלטת ממכשירים חכמים וכמובן גם בקרה ביומטרית של טביעת אצבע או עין. במערכות מרושתות המידע נאסף, נשמר ונאגר במקום אחד לצורך בקרה ומעקב וניתן לשנות את ההוראות בקלות יחסית בממשק המשתמש.
לחזרה למעלה
 
 
כך למשל, חברה גדולה שבוניה ממחלקות, יכולה לחלק התרי כניסה לעובדים לפי סיווג או לפי צורך, במטרה למנוע חשיפה לחומר או תכולה רגישה. בניין מגורים יכול להגביל את הכניסה על ידי חלוקת קוד לכל דירה.
 
לחזרה למעלה
 

ומה עם אורחים שצריכים להיכנס ?

בכל מקום, בין אם מדובר בבניין משרדים או בבית מגורים יש כניסה טבעית של אנשים שאינם חלק מההגדרות, כמובן שלא היינו רוצים לטרטר אותם או להקשות על הגישה שלהם ולכן כל מערכת ערוכה להתמודד עם זה בדרכים שונות. אם מדובר במקום כמו מרפאה או חברה.
ניתן לאחר זיהוי, להנפיק כרטיס אורח זמני במקום, שמאפשר מעבר חלק למקום המיועד.
 
במקרים בהם מדובר במבקרים שידוע מראש שהם צריכים להגיע ולהיכנס, כמו אנשים שמוזמנים לכנס או לישיבה במשרדי הארגון, ניתן להזין את שמם ואת פרטיהם למודל אורחים, כך שהם מקבלים התר מיידי ברגע ההגעה.  מערכות חכמות יותר יכולות גם להגדיר מי אמור לקבל את פניהם, האם יש להם התר כניסה מקב"ט הביטחון במקום ועוד הגדרות נוספות שמאפיינות יותר מקומות בעלי תוכן רגיש שדורש הגבלה או ניתור של הנכנסים.
לחזרה למעלה
 
 

בקרת כניסה לרכבים

שימוש נוסף נפוץ מאוד נעשה במקומות בהם יש כניסה של רכבים. שער החניון יכול להיפתח בהקשת קוד, ניתן לעקוב אחר כמות הרכבים בחניון על מנת למנוע עומסים ובחניונים ציבוריים ניתן לשלב גם מערכת תשלום אוטומטית בכניסה או ביציאה. היות ומדובר במשהו אוטומטי, כמעט ואין צורך בהתעסקות, לאחר ההגדרה הראשונה ואפיון השימוש כך שיש פה גם חסכון ניכר במשאבים וכוח אדם.
לחזרה למעלה
 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות