ביטוח רכוש - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח רכוש

ביטוח רכוש

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,453

מהו ביטוח רכוש ועל מה הוא מכסה ?

ביטוח רכוש הוא ביטוח שמכסה על שני סוגי סיכונים, סיכונים עקיפים שנגרמים על ידי הפסדים כלכליים עקב אובדן רכוש וסיכונים ישירים.
ביטוח רכוש לסיכונים ישירים שמכסה על כל הסיכונים כולל כיסוי מלא על הפסד שנגרם מכל סיבה שהיא ובתנאי שהוא לא נגרם במכוון על ידי בעל הרכוש וביטוח רכוש של סיכונים ספציפיים מכסה על סיכונים שנבחרים על ידי הלקוח, למשל: במבנים בדרך כלל יש ביטוח ספציפי כנגד שריפה או התפוצצות ועוד.
 

ביטוח רכוש - נשמע מוכר?

ביטוח הרכוש הנפוץ ביותר הוא ביטוח דירה, ביטוח דירה הוא אחד משלושת פוליסות הביטוח שנקראות פוליסה תקנית ותוכנה הורכבה על ידי המפקח על הביטוח, שני הפוליסות האחרות הן ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח רכב, שלושתם ביחד הם הפוליסות הנפוצות ביותר.
ביטוחי רכוש אחרים הם מסחריים יותר וכוללים בתוכם ביטוח ציוד כבד להעברה כמו במקרים של העברת ציוד במטוס או באנייה, חשוב לוודא בביטוח מסוג זה שהוא מכסה גם על נזקים בזמן פריקה וטעינה של סחורה, מהו שווי הציוד לאחר תשלום המכס ועוד
 

איך קובעים מחיר של ביטוח רכוש?

קביעת מחיר של ביטוח רכוש היא עניין לא פשוט ומורכב מהרבה גורמים, ההנחה הרווחת היא שחברות הביטוח לא צריכות לבטח את הרכוש בשווי גבוה משוויו ביום חתימת החוזה, עם זאת הן לוקחות בחשבון שיש מקרים בהם למשל ביטוח בניין משרדים ישן בשווי של מיליון שקל לא יעלה אותו סכום כיום לבנייתו מחדש במקרה של שריפה מוחלטת או התפוצצות, לכן המחיר נקבע במקרים כאלו על פי שווי של מחיר עדכני לבנייה מחדש.
 
במקרים של ביטוח דירה גם כן יש כמה גורמים על פיהם יש לעשות את החישוב, קודם כל צריך להגדיר מהו שווי הדירה, המבנה ותכולת הדירה, לאחר מכן יש לעשות ביטוח חבות, זהו ביטוח שמכסה על נזקים שנגרמו לשכנים מסביב לדירה במקרה בו המפגע הגיע מהדירה של הלקוח (כמו במקרים של שריפה שהתחילה דירה של הלקוח ועברה לדירת השכנים).
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ביטוח רכוש? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח רכוש?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח רכוש
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]