תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח רכב > מאמרים > ביטוח טרקטורון

ביטוח טרקטורוןקבל הצעת מחיר
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,026,987
בשנים האחרונות, אחד מכלי הרכב הפופולאריים ביותר בקרב צעירים רבים הוא הטרקטורון. אותו כלי רכב אשר למצוא צעירים רבים נוהגים בו באזורי חול שונים ברחבי הארץ. מדובר על כלי תחבורה אשר בנהיגה זהירה איננו מהווה סכנה לציבור, אך במידה ומשתוללים איתו הוא יכול להיות מאוד מסוכן, הן לנהג והן לסביבה. זו הסיבה שכל מי שמחזיק טרקטורון חייב להחזיק גם ביטוח עבורו.
 
בדומה לכלי רכב אחרים, גם בכל הקשור לטרקטורונים, יש צורך לעשות מספר סוגי ביטוח. ביטוח חובה שנועד להגן מפני תביעות במקרה של תאונה, פגיעה ברכוש או בנפש וביטוח מקיף שנועד לשמור על הטרקטורון במקרה של גניבה, חבלה או נזק. חשוב להבהיר, בדומה לכל כלי רכב, גם טרקטורון מחויב לעבור טסט, חייב שיהיה לו מספר רישוי ועל פי החוק, חייבים לעשות לו ביטוח.
 
כל מי שנוהג בטרקטורון חייב לעשות את זה על פי הכללים, מדובר ברכיבה עם קסדה, הרכבת נוסעים על פי החוק, וכמובן עמידה בכל כללי התעבורה. חברות הביטוח מודעות לעובדה שהמשתמשים העיקרים בטרקטרונים הם חבר'ה צעירים ולכן הן דורשות מהם פרמיות גבוהות יותר, באופן יחסי, מזה שהן גובות מנהגים בכלי רכב אחרים. החברות מכירות בעובדה שהנהגים הצעירים נוהגים לנהוג בפרעות לא פעם ולא לעמוד בכל כללי התעבורה, מכאן אפשר להבין מדוע הן רוצות להגן על עצמן מפני תשלום גבוה למבוטחים שלהן, אז הן גובות מחירים מאוד גבוהים אשר יכולים להגיע לאלפי שקלים בקלות רבה.
 

דברים שחשוב לדעת על ביטוח טרקטורון

יש מספר הבדלים בין ביטוח טרקטורון לביטוח רכב רגיל. ראשית, בביטוח חובה שלו מותר רק לנהג אחד לנהוג בו ולא ליותר. אם בעל הטרקטורון רוצה לאפשר למספר נהגים לנהוג עליו, הוא יצטרך לשלם סכום כסף מאוד גבוה.
 
שנית, בגלל הבעייתיות שיש בנהיגה בכלי זה, הרי שביטוח צד ג' הוא גבוה באופן יחסי לעומת כלי רכב אחרים. יש לציין שמאחר ומדובר ברכב ממונע, הרי שכל תאונה שהוא מבצע, חייבת להיות מדווחת לחברת הביטוח. בדומה לביטוחי רכב רגילים, אם הנהג מעורב במספר תאונות, אז הפרמיה שלו עולה עם הזמן.
 
חשוב לציין, חברות ביטוח לא נוהגות לעשות ביטוח מקיף לטרקטורון אך ניתן לעשות לו ביטוחים שונים נגד גניבות וחבלות. מאחר ומדובר בכלי יקר, אז חשוב שיהיה ביטוח כזה, כך נוכל לדעת שאם חס וחלילה קורה לו משהו, אנחנו מוגנים בכל צורה אפשרית.
 
לסיכום, אם אתם מחזיקים בטרקטורון, אל תשכחו לעשות ביטוח, את ההצעות תוכלו לקבל מהחברות השונות אשר כל אחת תבקש להציע לכם הצעה ייחודית משלה על מנת שתבחרו לעשות ביטוח טרקטורון אצלה. לפני שאתם חותמים על חוזה ובוחרים בתוכנית מסוימת, תעברו על כל הסעיפים ותוודאו שהביטוח מתאים לצרכים שלכם. 

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא ביטוח רכב. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח רכב?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח רכב

סגור

השוואת מחירי ביטוח רכב

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]