השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח עסק > מאמרים > ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים מבטיח בראש ובראשונה את העסק שלך. כל חברה בה העובדים עוסקים בכספים או שיש חשש כי העובדים עלולים למעול ברכוש זקוקה לפוליסת ביטוח נאמנות עובדים. ביטוח נאמנות עובדים מכסה על נזק כספי, מעילה, הונאה, העלמה במרמה או גניבה של רכוש בעסק על ידי העובדים, מתוך כוונה לגרום נזק או להשיג לעובד טובות הנאה לעצמו או לאחרים.
 

מהו בעצם ביטוח נאמנות עובדים

לרוב הביטוחים לעסק מבטחים את העסק מפני פריצה כגון ביטוח תכולת העסק או ביטוח כספים המגן על כספי העסק במקרה שהכסף נגנב על ידי השליח המעביר את הכסף או גנבה מתוך הכספת של העסק. בניגוד לאלו ביטוח מעילות מבטיח את העסק מפני אלו העובדים בעסק.
 
פוליסת ביטוח נאמנות עובדים אינו ביטוח שכיח ולכן גם אין נוסח אחיד של פוליסה, הביטוח ניבנה בהתאם לצורכי המבוטח. ביטוח נאמנות עובדים יכול לכלול את כלל העובדים בארגון או לנקוב בתפקידים מוגדרים או שמות מוגדרים בתנאי שמתקיים בניהם יחסי עובד – מעביד בעסק. לדוגמה, במידה ובעסק יש חשב כלכלי או אדם הפועל עם כספי העסק ניתן לבטח את השם או התפקיד בלבד. הביטוח מכסה על מעילות הנעשות על ידי העובדים ולא מעילות נעשות על ידי גורמים חיצוניים כגון רואה חשבון או בנק. ערך הפוליסה הוא בהתאם לגבול האחריות.
 

ביטוח נאמנות עובדים - מהו מכסה

ביטוח נאמנות עובדים מכסה גם על מקרים שקרו בעבר ונתגלו בתקופת הביטוח. ביטוח נאמנות עובדים אינו מכסה מקרים בהם התגלה מעילה של עובד לאחר תום שישה חודשים מהיום שהעובד הפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא. כמו כן ניתן להרחיב את הפוליסה שתכסה מקרים שאירעו בתקופה הביטוח, אך התגלו לאחר תום הביטוח, בתקופה הכלולה עד התאריך הנקבע בביטוח או תוך שישה חודשים לאחר הפסקת הביטוח או אי חידוש הביטוח.
Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא ביטוח עסק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,157

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות