איזה סוג ביטוח עסק מתאימה לכם? , יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח עסק > מאמרים > איזה סוג ביטוח עסק מתאימה לכם

איזה סוג ביטוח עסק מתאימה לכם 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,166,043
למאמרים בנושא ביטוח עסק
ביטוח לחנות
ביטוח לחנות
  החלום של הרבה אנשים במדינה היא לפתוח חנות. אם זאת, המסע לפתיחת החנות מגיע עם ...
ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים מבטיח בראש ובראשונה את העסק שלך. כל חברה בה העובדים עוסקים בכספים או ...
ביטוח לחדר כושר
ביטוח לחדר כושר
מכוני כושר ומרכזי כושר הפכו למרכיב עיקרי בחברה המודרנית, ומשרתים אנשים בעלי מודעות ...
כיום, אין דבר כזה עסק ללא תאונות. לא משנה כמה בעל העסק יהיה זהיר או שיש לו ביטוח משלו ולא נדרש לכיסוי,  אף חברה לא יכולה לקחת את הסיכון שזה מגיע לביטוח עסק. ללא ביטוח הולם, מקור החיים של עסק יכולה לעיתים קרובות להינתק ברגע עקב גניבה או שריפה, וגם מצבו הכלכלי של בעליו עלולה להיות בסכנה.
 
קיימות בשוק פוליסות ביטוח רבות ושונות המותאמות לדרישות הייחודיות של ארגונים שונים מכיוון שאין כיום חקיקה או תקן בר אכיפה שמפרטים מה כולל ביטוח עסק. על מנת להצליח ולנווט במים העמוקים של ביטוח לעסק; סוכן ביטוח אמין ובעל ידע עשוי לסייע ביצירת פוליסה מותאמת אישית שתגן עליכם מכל איום פוטנציאלי על החברה שלכם.
 

להלן הסוגים השונים של ביטוחים לעסקים שכל בעל עסק צריך להכיר:

ביטוח מפני אובדן הכנסות או רווחים - כל עסק צריך להבטיח תעסוקה שוטפת כדי להישאר רווחי. אפילו טעויות הקטנות ביותר יכולות לגרום להשפעה כספית גדולה. מרפאות, משרדים ומפעלים הם רק כמה דוגמאות לחברות שבהן אפילו תקלה קטנה עלולה לגרום לנזק כספי משמעותי. ביטוח אובדן הכנסה או רווחים מטפל בפיצוי כספי על בסיס הערכת הנזק כדי להבטיח את פעילותו הרציפה של העסק ובנוסף, היא מבטיחה שלחברה יהיה כסף זמין לטפל בתיקון נזק זה.
 

ביטוח מפני שריפות

למרות שזהו אחד הביטוחים הבסיסיים ביותר, חברות רבות נוטשות אותו, וזו טעות חמורה. שריפה עלולה להרוס את המבנה הפיזי של החברה, לפגוע בעובדים במקום ולהפוך אותו לבלתי שמיש לצמיתות או לתקופה ארוכה מאוד. כל חברה חייבת להחזיק בביטוח זה, שלא ניתן לוותר עליו בשום פנים ואופן.
 

ביטוח בעת מעבר רכוש

ביטוח זה חייב להיכלל במדיניות של כל סוג של חברה המסתמכת על יבוא ויצוא רכיבים לישראל וממדינות אחרות. שקלו את התרחיש הבא: חברה מזמינה מחו"ל מטען נכבד של סחורות שאמור להספיק למספר חודשי עסקים. לפתע משהו במשלוח משתבש במעבר, מה שגורם לחברה להפסיד כסף למספר חודשים. ניתן להימנע מבעיות אלו על ידי רכישת ביטוח, אשר יבטיח כי הסחורה עליו הוצאה הכסף מגיע אליכם במחיר המקורי ובמצב זהה לזה ששילמתם עליו.
 

התאמה בין פוליסת הביטוח לסוג העסק

לכל עסק יש את צרכי הביטוח הייחודיים משלו, כפי שכבר צוין. הפוליסות הנדרשות על ידי מתקן תעשייתי אינן דומות לאלו הנדרשות על ידי משרד טיפוסי. מהן השוני בין הביטוחים השונים, ואיזה ביטוח מתאים לעסק שלכם? 
 

ביטוח למשרדים

פוליסות ביטוח משרדים מכסות בדרך כלל אירועי נזק לרכוש משרדי, במיוחד לציוד האלקטרוני שלו, וכן פריצות למשרדים ואף פעולות טרור מדי פעם. כמעט תמיד, הביטוח יתייחס לאובדן הכנסה בהתאם לתכונות החברה. כיום, ביטוח סיכוני סייבר מכוסה כמעט בכל פוליסות ביטוח המשרדים.
 

ביטוח לחנות

ביטוח החנות מתרכזת בדרך כלל בנזק למוצר או בגניבה שמקטינים את ההכנסה הנוכחית. בקניון סגור עשויים להיות כללים שונים לחנויות מסוג זה, לכן כדאי לשים לב אם זה המקרה. לכל חנות יש את התנאים הייחודיים שלה בהתאם למוצרים הנמכרים שם, מיקום העסק ואופי הפעילות , ולכן חיוני להתאים את הביטוח בדיוק למשתנים האלו. 
 

ביטוח למפעל

ביטוח מפעל יתרכז בדרך כלל בתאונות עבודה, שריפות, ביטוח ציוד, ביטוח תקלות מכאניות, והמכונות הכבדות שאחראיות על ביצוע העבודה היומיומית.
 

ביטוח למרפאה

ביטוח מרפאה הוא המצב ייחודי ביותר, מה שהופך אותו למאתגר להשוות למקרים אחרים. ראשית, בגלל הציוד הרפואי היקר, ושנית, בגלל הסיכון לתביעה משפטית. הביטוח ישמש להגנת אנשי המרפאה בתביעות משפטיות ולכיסוי עלות החלפת ציוד פגום.
 
ביטוח למסעדה - מסעדות ובתי קפה פגיעים במיוחד לשריפות ולבעיות שעלולות לגרום לתביעה משפטית, אובדן רכוש ואפילו לפציעה אנושית. בהתאם לגודל, פעילות וקהל הלקוחות הצפוי, הביטוח יתאים באופן מושלם לעסק ולסיכונים היכולים להיות קשורים בו.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא ביטוח עסק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח עסק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח עסק

X

השוואת מחירי ביטוח עסק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]