השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

 • משה דובין סוכנות לביטוח

  משה דובין סוכנות לביטוח

  עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,156

ביטוח סיעודי הינו חוזה ביטוח עם חברת הביטוח המכסה במקרה הצורך אשפוז או טיפול סיעודי בבעל הפוליסה. החותם על הפוליסה מתחייב לשלם פרמיה( תשלום חודשי) קבוע לחברת הביטוח (הסכום משתנה, תלוי בסעיפי הפוליסה). 
  
חולה סיעודי הוא אדם שאיננו מסוגל לטפל בעצמו וזקוק לטיפול צמוד ומסור על מנת לבצע פעילויות יומיומיות בסיסיות: 
 • לקום ולשכב. 
 • להתלבש ולהתפשט. 
 • להתרחץ. 
 • לאכול ולשתות. 
 • לשלוט על הסוגרים (צרכים). 
 • לנוע באופן עצמאי. 
 
ביטוח סיעודי נוצר על מנת למנוע חוסר אונים ולהבטיח שאותו אדם יוכל להמשיך ככל שניתן בשגרת יומו, מבלי ליפול לעול על משפחתו או על הסביבה, על ידי מתן פיצוי כספי חודשי שנקבע מראש ויכול לשמש לסיוע ומתן מענה מלא לצרכיי אדם סיעודי במסגרת טיפול צמוד בביתו או במוסד שיקומי. 
 

מה עם קופת חולים וביטוח לאומי  

כאשר אדם הופך סיעודי הוא רשאי להגיש בקשת סיוע לגופים ממשלתיים כמו ביטוח לאומי ומשרד הבריאות, אותם גופים בודקים את זכאותו ובהתאם לכך מעניקים לו סיוע חלקי. כך גם הדבר למול קופת חולים, שמבטחת אתכם בביטוח סיעודי, מדובר בכיסוי חלקי או מוגבל בזמן שיכול לתת עזרה ראשונה, אך אינו מספק לאורך זמן ולאיכות טיפול מרבית. כמו כן, ברוב המקרים מצבו של אדם סיעודי הולך ומחמיר והוא נדרש לטיפול סביב השעון או למכשור שיסייע לו להמשיך ולחיות חיים כמה שיותר נוחים, הסיוע מגופים ממשלתיים אינו ערוך לטפל בבקשות ייחודיות ומעניק את המינימום הנדרש. 
 

איך אקבל את הפיצוי מחברת הביטוח  

נניח שאדם יכול לאכול בכוחות עצמו, אך מתקשה לשלוט בסוגרים או לקום באופן עצמאי, האם הוא זכאי לדרוש את דמי הפיצוי ? על מנת לעשות סדר מתי יכול אדם להפעיל את הביטוח, יש לדעת שביטוח זה  הוא ביטוח הדרגתי, כלומר גם ברגע שלא מסוגלים לבצע חלק מרשימת הפעולות המגדירות אדם סיעודי, אתם זכאים לפיצוי בגובה מסוים. 
 
למשל, אי ביצוע ארבע פעולות מוגדרות, מבטיח פיצוי חודשי של עד 75 אחוזים וסכום זה עולה בהתמדה עם החמרה במצבו של המבוטח, ההגדרה שלכם נקבעת  על ידי בדיקת יכולת של חברת הביטוח, לפי פרמטרים שמוגדרים בחוק ומשמשים גם את הגופים הממשלתיים. 
 
עוד חשוב לדעת, על מנת לקבל את התשלום החודשי, לא תצטרכו להציג הוכחות שבאמת הוצאתם את הכסף על טיפול רפואי או אישי, הפיצוי מגיע לכם מעצם היותכם מבוטחים. 
 

עלויות טיפול סיעודי בארץ: 

 • טיפול סיעודי יומיומי בבית המבוטח עולה כ 5000 ₪ לחודש, אם מדובר בהשגחה צמודה של 24 שעות ביממה המחיר גבוה יותר. 
 • עלות חודשית לאשפוז במוסד פרטי נעה בין 10,000-20,000 ש"ח 
ביטוח סעודי איננו כלול במשגרת סל הבריאות של חוק הבריאות הממלכתי או במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים (טיפול או אשפוז סיעודי יקר מאוד). 
 
בארץ משפחות רבות אשר נדרשות לסעוד בעצמן או לשכור שירותי סעד לקרובי משפחה (בעיקר הורים מבוגרים), הדבר מהווה נטל רב ומצריך הרבה זמן וכסף (זה אולי נשמע רע שטיפול בהורים או בקרוב מבוגר אחר נחשב לנטל אך זוהי המציאות המרה, מישהו צריך לטפל, או לדאוג לכסף על מנת לטפל, אצל משפחות ממעמד סוציו אקונומי נמוך ובינוני המצב יכול להיות בכי רע). 
 
ביטוח סיעודי יכול להבטיח מקור מימון לטיפול או אשפוז סיעודי לקרובי המשפחה ובכך לחסוך מכם את המצב בו אינכם מצליחים לדאוג לקרוב משפחה כי הנטל הכלכלי גדול מדי. 
ביטוח סעודי משתנה בין חברת ביטוח אחת לשנייה (בעיקר בסעיפים הנוספים), 
  
לרוב מציעות החברות שני מסלולי ביטוח סיעודי עיקריים: 
 • תשלום פרמיה חודשית עד גיל 65, לאחר מכן הוא ממשיך להיות מבוטח אך אין הוא משלם יותר. 
 • פרמיה קבועה לכול החיים. 
 
זהו אחד הביטוחים שאנשים נוטים לדחות לגיל מאוחר, שהרי המילה סיעודי לא מדברת אל צעירים חסונים ובריאים, אך יש לדעת שככל שמחכים יותר זמן, כך תשלמו יותר. כשאתם צעירים ובריאים, חברות הביטוח אוהבות לבטח אתכם. במעמד עשיית הביטוח תמלאו הצהרת בריאות בה תפרטו על מחלות, ניתוחים והיסטוריה רפואית ומשפחתית, כך שהכול ישוכלל לסיכון עתידי, לצד מצבכם הבריאותי בהווה וזה מה שיקבע את גובה הפרמיה החודשית. ככל שאתם יותר מבוגרים ובעלי היסטוריה רפואית ארוכה יותר, כך תשלמו יותר.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

טיפים

לבעלי כיסוי סיעודי באחת מארבעת קופות החולים יש מסלול שמאפשר לחסוך כסף רב

על ידי קבוצת הגנות - ביטוח פנסיה ופיננסים

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות