השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

  • משה דובין סוכנות לביטוח

    משה דובין סוכנות לביטוח

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

ביטוח נסיעות מבטיח את ביטחונם בעת טיול קצר או ארוך. הנסיעה לחו"ל תמיד מרגשת ודורשת הכנה רבה. לעיתים אנו לא מודעים לסכנות הרבות העלולות לקרות במהלך הטיול, נפילה בעת טיול, תאונת דרכים, או חלילה שנחלה במחלה במהלך הטיול. במהלך הטיול אנו עלולים למצוא את עצמנו מול הוצאות בלתי צפויות המצריכים טיפול רפואי שלא ניתן לדחייה או אשפוז בבית חולים. הוצאות אלו עלולות להסתכם באלפי שקלים, המודעות לכך יכולה להבטיח אותנו על ידי ביטוח נסיעות, שיוריד את הדאגה מליבנו שגם אם הטיול השתבש ומשהו קרה ביטוח נסיעה יכסה את ההוצאות הכרוכות בכך ואנו נדאג רק לשיפור בריאותנו.
 

ביטוח נסיעות לחו"ל - ביטוחים שונים 

ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים לכל מי שמתעד לנסוע לחו"ל למספר ימים ועד שנה. חברות ביטוח מציעות ביטוחים שונים לרוב השוני הוא במחיר הביטוח ליום המשפיע על גובה כיסוי הביטוח.
 
ביטוח נסיעות חול כולל גבולות אחריות מתוך היצע קיים , תוכלו לבחור את הביטוח המתאים לכם ושיענה על הצרכים שלכם. כמו כן חברות הביטוח מציעות הרחבים מיוחדים כגון ספורט אתגרי, ספורט חורף, איתור וחילוץ הריון וכדומה. כמו כן תוכלו לבחור בביטוח נסיעות מורחב, הכולל בין היתר ציוד כגון המטען והמזוודות, במקרה שנהגתם ופגעתם בצד שלישי או פגעתם ברכוש של צד אחר ניתן לכסות זאת באמצעות ביטוח נסיעות.
 

ביטוח נסיעות בחו"ל - מבעוד מועד

מומלץ לעשות ביטוח נסיעות מבעוד מועד, במקרה של הארכת הטיול תוכלו להאריך את ביטוח הנסיעות ולהמשיך לטייל כאשר הינכם מבוטחים. כמו כן מומלץ להשוות בין חברות הביטוח השונות, לוודא מהו גובה הכיסוי שאתם במטחים את עצמכם, בדקו מה הביטוח מכסה ובאילו מקרים הביטוח לא מכסה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 4.9 מתוך 5 מבוסס על 37 ביקורות

אני במשך שנים עובדת עם הקולקטיב הארצי ואין עליהם

על הקולקטיב הארצי - ביטוח למשפחתונים וגני ילדים מאת מירי

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות