השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח משרדים

ביטוח משרדים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

 • סירקיס מנחם סוכנות לביטוח

  סירקיס מנחם סוכנות לביטוח

  2 המלצות

 • בן דוד סוכנות לביטוחים

  בן דוד סוכנות לביטוחים

  2 המלצות

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

ביטוח משרדים הינו פוליסת ביטוח המכילה סעיפים שונים לביטוח המשרד מפני סיכונים או נזקים העלולים להיגרם לו.
 
משרדים וחברות רבות בארץ נמצאות תחת סיכון יום יומי של פגיעה ברכוש המשרד, פגיעה ברווחים או פגיעה של אחד העובדים. חברה ללא ביטוח משרדים יכולה למצוא עצמה תחת איום של תביעות ענק היכולות לפגוע בה משמעותית הן מבחינה פיננסית והן מבחינה תדמיתית.
 
ביטוח משרדים מעניק למנהלים ראש שקט מפני בעיות אלו ומאפשרת המשך פעילות שוטפת גם במקרה של נזק ברכוש או בכוח אדם.
 

פוליסות ביטוח משרדים כוללת מגוון רב של כיסויים כגון:

 • כיסוי לרכוש משרדי מנזקים של שריפה, פריצות, ורעידת אדמה.
 • ביטוח לנזקי פעולות טרור.
 • ביטוח במקרה מוות או אובדן כושר עבודה של אחד העובדים אשר נגרמים כתוצאה מתאונות אישיות
 • ביטוח העברת רכוש ו/או אובדן רווח.
 • ביטוח לפגיעה ברכוש, בגוף או במקרה של מוות לצד שלישי
 • ביטוח כספים - מזומנים וצ'קים במקרי גניבה ושוד
 • ביטוח ציוד אלקטרוני - שחזור מידע והגנה מפני פריצה או ריגול תעשייתי.
 • ביטוח כלפי צד שלישי.
 פוליסת הביטוח מותאמת אישית לכול משרד, על פי צרכיו תוך הערכת סיכונים מלאה בטרם החתימה.
שימו לב, לכל פוליסת ביטוח משרד קיימים סייגים לגבי היקף הביטוח, וודאו כי ביטוח המשרדים שלכם הוא המקיף ביותר בהתאם לצרכים שלכם.
לפני שאתם חותמים על חוזה ביטוח משרדים מומלץ לערוץ מחקר שוק מקיף בין חברות הביטוח השונות, על מנת לקבל את פוליסת ביטוח משרד המתאימה והמשתלמת ביותר לצרכים שלכם.
 
 

כמה כללי בטיחות במשרד

בטיחות במשרד
 
למרות שנדמה כי המשרדים הם מקום בטוח יותר מאשר עבודה בחוץ בתור נהג, כבאי, בנאי וכן הלאה, גם בהם עלולות להתרחש לא מעט סכנות אשר יכולות ליצור פגיעות פיזיות ונפשיות בקרב הנוכחים במקום, לכן, שמירה על מקום עבודה בטוח, צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל אחד מאיתנו. ככל שנכיר את כללי הבטיחות טוב יותר, ונדע לשלב אותם במסגרת העבודה היומיומית, כך יפחת הסיכון לתאונות העבודה. איך עושים זאת? להלן מספר טיפים:
 
 • שמרו על מרווח של כשני מטר בין השולחנות- כך תוכלו למנוע נפילות, תוכלו להשאיר מעבר פתוח למקרי חירום, ותאפשרו לעובדים שלכם לשמור על פרטיותם, ועל המרחב האישי שלהם. בנוסף, יש להקפיד כי בקצוות השולחן לא יעמדו כלים חדים או ציוד משרדי (כגון מדפסת, מכשירי טלפון ועוד) שעלולים ליפול במקרה של ריצה או מעבר מהיר.
 • הקפידו כי הריצוף יהיה תקין- חשוב להסיר ריצוף פגום או שטיח שעלולים לגרום לעיכוב בעת ריצה, או עלולים לסכן את האדם הנתקל בהם, כמו כן, יש להקפיד כי בעת שטיפת הרצפות, יונח שלט המציין כי הרצפה רטובה ויש סכנת החלקה.
 • דאגו כי תמיד יהיו פתחי אוורור- חדר סגור ללא פתחי אוורור היוצרים טמפרטורה נוחה, עלול לגרום לכאבי ראש ועייפות. על כן, יש לדאוג כי בכל חדר יהיו חלונות או לפחות מאוורר, כמו כן, יש להקפיד כי התאורה תהיה מט, כיוון ותאורה חזקה מדי עלולה לגרום לכאבי ראש ועיניים. חשוב, באותו עניין, לדאוג כי החדר לא יהיה מעוצב בצבעוניות יתר, או עמוס בפריטים, אשר עלולים גם הם ליצור כאבי ראש.
 • צרו מעבר בטוח למקרה חירום- חשוב להקפיד כי במקרה של דליקה, רעידת אדמה או אסונות טבע אחרים, תהיה בידי העובדים את האפשרות להתרחק ממקום האירוע, על כן, יש להקפיד כי בכל משרד יהיו לפחות שתי דלתות יציאה, וכן, יהיה מעבר בטוח ללא מכשולים. יש להימנע, בנוסף, מהשארת חומרים דליקים או מוליכים ללא השגחה או נעילה. אם אין לכם ביטוח משרדים, זה הזמן לעשות זאת.
 • בצעו את הפעולות הבאות- הניחו חפצים כבדים במדפים נמוכים, שימרו את סכיני החיתוך תמיד סגורים וכמו כן את המספריים ומהדקי הנייר, נתקו ציוד חשמלי לפני ניקוי או טיפול, הרחיקו מכונות רועשות או מכונות שפולטות אדים וכימיקלים, תקנו ליקויי חשמל והחליפו ציוד חשמלי שאינו פעיל וכן הלאה.
 
לבסוף, הדריכו את העובדים כיצד להתנהג במקרי חירום- יש להעביר להם נהלי פינוי, לדאוג לשילוט מתאים המדריך אותם לאן עליהם לפנות במצבי חירום, ולהכין איתם תוכניות עבודה למקרים אלו. מומלץ לתלות רשימת נהלים במקומות בולטים כגון המטבחון או חדר השירותים.

 

טיפים לעיצוב המשרד בצורה ביטחותית

כך תעצבו את המשרד שלכם בצורה בטיחותית

ישנה אמונה רווחת הטוענת כי המשרד הינו סביבה בטוחה בה ניתן לעבוד, ואין סיבה לדאגה. אך, שלא כמו לפני עשרים שנה, כיום המשרד מעמיד בפני העובדים אינספור סיכונים העשויים לגרום לפציעות ובעיות בריאותיות, אשר את רובן ניתן לפתור על ידי עיצוב נכון של המשרד. איך עושים זאת? על כך במאמר זה.
 

הגנו על עצמכם

למרות שפסקה זו נשמעת מעט אגוצנטרית, היא בעצם מהווה תשתית בסיסית לקיומו של המאמר כולו. דהיינו, על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה וחיונית, עליכם בראש ובראשונה להגן על עצמכם ועל המשרד, אם לא תעשו זאת, אתם עשויים למצוא את עצמכם ללא בית העסק, וללא מקור הכנסה ופרנסה עבור העובדים.
 
כאשר אנחנו מדברים על הגנה עצמית, אין הכוונה דווקא להימנעות ממצבים מסוכנים, אף כי גם זה חשוב, אלא, להצטרפות לפוליסת ביטוח משרדים, המציעה הגנה גורפת ומקיפה למשרד שלכם.
 
פוליסת ביטוח משרדים, כוללת כיסוי במקרים של פגיעת נזקי טבע, פריצות, טרור, שריפות וכיוצא בזה. באמצעות ביטוח משרדים, אתם יכולים להיות בטוחים כי תוכלו לרכוש שוב כל ציוד משרדי חשוב שנפגע, ולהיעזר באנשי מקצוע על מנת לגבות או לאסוף מחדש מאגרי מידע.
 
מלבד כיסוי לציוד המשרדי ושחזור מידע אבוד, ביטוח משרדים מספק הגנה למקרים של אובדן הכנסה, תאונות אישיות, אובדן צ'קים של לקוחות וספקים, חובות מעבידים, תשלום משכורות והרשימה עוד ארוכה. ההצטרפות לביטוח משרדים הינה תהליך פשוט ומהיר, שיספק לכם ולעובדים שלכם שקט נפשי
 

טיפים ליצירת סביבת עבודה בטוחה

ישנן חברות לביטוח משרדים, המחייבות או דורשות מספר קריטריוני בסיס בהן תצטרכו לעמוד על מנת ליהנות מכיסוי מלא. קריטריונים אלו נוגעים פעמים רבות לבטיחות המשרד, ובכך נעסוק בפסקה זו.
 

התאורה במשרד:

 • למרות שאין שיטה אוניברסאלית לקביעת תאורה בשטחי העבודה השונים, ישנו עקרון מוביל והוא- תכנון עמדות תאורה בכל מקום המאפשר לעובדים לבצע את עבודתם בצורה בטוחה, בנוחות, ביעילות, וללא מתח ועייפות.
 • יש להימנע מתאורה בוהקת הגורמת לכאבי ראש, או תאורה צהובה ומחממת
 •  יש לדאוג כי גופי התאורה יהיו יציבים ולא תהיה להם נטייה להתנתק ממקומם
 • במקרה של תקלה בגופי התאורה יש להקפיד על נגישות של עובדי מקצוע ויש להנחות את העובדים שלא לנסות לתקן זאת
 • יש להיעזר בגורם מקצועי על מנת לכוון את רמת התאורה והבהירות במסך המחשב כך שראיית העובד לא תיפגע
 • חשוב להקפיד על ניקוי ותחזוקה של גופי התאורה בכדי למנוע חימום יתר
 

אוויר ואווירה:

 • על מנת לשפר את יעילות עובדי המשרד, ובעיקר, כדי לספק להם תנאים נוחים לעבודה בטוחה, יש להקפיד על אוורור נכון של המשרדים באמצעות מיזוג אוויר, חלונות ופתחי אוורור
 • במשרד המכיל עובדים רבים, ניתן ליצור שטחי עבודה אישיים באמצעות מחיצות נעימות לעין, כך תימנע צפיפות יתרה, ולא תהיה גישה לחפצים או אביזרים (כמו תיקים, שולחנות עבודה) בהם ניתן להיתקל
 • על שטחי העבודה להיות בגודל מינימאלי של 1.5 מ"ר
 • צביעת המשרד בגוונים קרים ישמרו על אווירה נעימה, שלווה ונטולת תקלות
 

טיפים נוספים לעיצוב סביבת עבודה בטיחותית:

 • יש להקפיד על עמדות עבודה יציבות
 • חשוב לדאוג לכך שסביבת העבודה תהיה נקייה ושבילי המעבר פנויים מחוטים וכאבלים מאריכים
 • חובה להציב בכל מתחם, ערכות עזרה ראשונה וכיבוי אש
 • יש לספק גישה נכונה למכשור חשמלי בו נוהגים להשתמש מרבית העובדים כמו מכונות צילום ופקסים
לסיכום, ישנן טכניקות רבות עליהן יש להקפיד בעת יצירת סביבת עבודה בטוחה, אך, אין בכך די. על מנת לספק לעובדים מקום עבודה לטווח ארוך, ועל מנת להגן על האינטרסים הכלכליים והנפשיים שלכם, חשוב להצטרף לביטוח משרדים איכותי, שידאג לכ ם בעת צורך אמיתי.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 4 ביקורות

בן דוד היו היחידים שחזרו לכן סגרתי איתם היו מהירים ומאוד נחמדים עם מחיר סביר

על בן דוד סוכנות לביטוחים מאת חנית

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות