השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת עסקים מומלצים

  • פליקס סוכנות לביטוח

    פליקס סוכנות לביטוח

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,584

פוליסת ביטוח דירקטורים מכסה ומעניקה הגנה מפני תביעות נגד מנהל או חבר דירקטוריון בגין עבירות ומעשים שלא כדין במהלך מסגרת תפקידו כעובד בחברה. ביטוח זה מסיט את האש מאותו עובד אשר נדרש לשלם פיצויים לאדם או חברה שנגרם להם נזק.
 

למה משמש ביטוח דירקטורים ונושאי משרה?

תביעות עובדים יכולות להיות מקצועיות, תביעות נזיקין, פיטורין של עובד ואפילו הטרדה מינית. ביטוח דירקטורים משמש גם כביטוח חבויות מסוג אחריות מעביד, כיסוי מפני תביעות עובד מעביד בגין נזקין, פיטורין ורשלנות( עובד מפוטר יכול לתבוע את המנהל שפיטר אותו אם הוא חושב שפוטר לשווא)כאשר הוצאות המשפט והפיצויים (אם יפסידו) ישולמו מכספי ביטוח דירקטורים.
 
ביטוח דירקטורים הוא דרכה של החברה לשמור על עובדיה, כאשר יש להם ביטוח מסוג זה הם מרגישים כי יש מישהו שיתמוך בהם גם ברגעים הקשים ושהם אינם לבד במערכה.
לדוגמא מנהל בחברת השקעות נתבע למתן פיצויים ללקוחות משקיעים שאיבדו את כספם בעקבות ניהול תיק השקעות כושל. המנהל באם מבוטח ב ביטוח דירקטורים זוכה להגנה וכיסוי הוצאות משפטיות ולכיסוי הוצאות לפיצויים.
 

למה לנו לעשות ביטוח דירקטורים

בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת במספר תביעות כנגד דירקטורים בחברות השונות. התביעות השכיחות ביותר הן של עובד כנגד מעביד ולאו דווקא גורם חיצוני כנגד ההנהלה. משמעות תביעות אלו היא הוצאות כספיות גבוהות על משפט ותשלום פיצויים לתובע ולכן ביטוח דירקטורים הוא נושא חשוב כל כך לכול חברה קטנה וגדולה שרוצה להימנע מתביעות ענק היכולות לגרום לנזקים כלכליים גדולים.
 
זכרו כי לכול פוליסת ביטוח קיימים סייגים לגבי היקף הביטוח, וודאו כי פוליסת הביטוח שלכם היא המקיפה ביותר בהתאם לצרכים שלכם. תמיד ניתן להוסיף סעיפים נוספים להרחבת היקף הביטוח.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות