השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח בריאות > מאמרים > ביטוח משפחה

ביטוח משפחה

מה זה ביטוח משפחה ואיך הוא קשור לביטוח בריאות

ביטוח משפחה הינה פוליסת ביטוח הכוללת בתוכה סעיפים שונים כגון ביטוח בריאות, ביטוח חיים וכדומה. ביטוח זה מבטיח כיסוי מלא (לסעיפים שנבחרו כמובן) לכל בני המשפחה. אנשים הבוחרים לרכוש ביטוח משפחה בדרך כלל ישלמו פחות מאשר היו רוכשים פוליסת ביטוח נפרדת לכל אחד מבני המשפחה. חברות הביטוח זיהו את הצורך לדאוג לכל המשפחה ולא לבטח רק את ההורים או את הממן הראשי של המשפחה ולכן מציעות ביטוח במחיר משתלם יותר.
 

ביטוח משפחה סטנדרטי כולל בדרך כלל את הסעיפים הבאים:

  • השתלות, טיפולים וניתוחים בארץ ובחו"ל - מכסה הוצאות בגין טיסות ונסיעות של המבוטח ומלווה, הוצאות ניתוח, חדר ניתוח, אשפוז ובמידה ויש צורך להטיס רופא מומחה מחו"ל לשם טיפולים או ניתוח בארץ.
  • כיסוי תרופות הנמצאות או שאינו נמצאות בסל הבריאות – מכסה ומממן תרופות אשר נמצאות בסל הבריאות בארץ, תרופות שאינן נמצאות בסל ותרופות שאינן מאושרות לשימוש בארץ אך מאושרות לשימוש במדינות אחרות. בנוסף מכסה ביטוח משפחה הוצאות של טיפולים כגון הפריה חוץ גופית ופגישות ייעוץ עם רופאים מומחים.
מלבד סעיפים אלו ניתן להרחיב את פוליסת הביטוח ולהוסיף סעיפים שונים כגון ביטוח מחלות קשות, אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי. סעיפים אלו ידאגו לכך, שבמקרה ואחד מההורים לא יוכל לכלכל את המשפחה, יקבלו בני המשפחה פיצויים אשר יאפשרו להם להמשיך לחיות באותה רמת חיים.
 
קיימת גם פוליסת ביטוח משפחה מקיפה ביותר המבטיחה כיסוי כמעט מלא לטיפולים והוצאות רפואיות בארץ ובחו"ל הכוללת את כל סוגי ההשתלות, טיפולים שונים (פיזיותראפיים, כימותראפיים), מימון תרופות שונות (הכלולות בסל הבריאות ושאינן כלולות) ועוד. ביטוח זה הוא היקר והמקיף ביותר ומבטיח כיסוי מלא ללא השתתפות עצמית כמעט לכל הטיפולים.
Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא ביטוח בריאות. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות