תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > ביטוח > ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רוצים לדעת כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי ביטוח אובדן כושר עבודה: • פרטי הבקשהמחיר
 • ביטוח אובדן כושר עבודה לעצמאי (קו חלוקה של לחם) בגיל 30
  290 ש''ח
 • ביטוח אובדן כושר עבודה למנהל אדמיניסטרטיבי
  89 ש''ח לחודש
 • ביטוח אובדן כושר עבודה לנהג מונית
  109 ש''ח לחודש
 • חשמלאי עגורנים
  210 ש''ח לחודש


השוואת מחירי ביטוח אובדן כושר עבודה


כל אחד ואחת שואפים להתפרנס בכבוד ולפרנס את המשפחה, תאונה או מחלה יכולה לגרום לנו לאבד את כושר העבודה ולהשאיר אותנו ללא יכולת להתקיים.  אנו יכולים להבטיח כי בעת שלא נוכל לעבוד נקבל פיצוי שיסייע לנו לעבור את התקופה. 
 
רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח כי ביום של מחלה, נכות או תאונה שלא תוכלו לעבוד במשלוח ידכם תוכלו לקבל תשלומים על מנת לאפשר לכם להתקיים. פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה ניתן לרכוש עד גיל 55 בלבד והיא תכסה אתכם עד לגיל הפנסיה, במקרה של אובדן כושר העבודה עד למועד שתחזרו לעבודה מלאה. 
 

מה כולל ביטוח אובדן כושר עבודה? 

ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לנו משכורת חודשית קבועה בגובה של עד 75% משכר הברוטו של העובד. פרמיה זו תשולם עד גיל 65 של העובד או עד תקופה מסוימת שנקבעה מראש בפוליסת הביטוח. 
 
כאשר חותמים על פוליסת ביטוח יש מומלץ לבצע מספר הרחבות, ביטוח אובדן כושר עבודה רגיל לא כולל בתוכו סעיפים כמו אובדן יכולת עבודה בעקבות פיגוע, ניסיון התאבדות, סמים, טיסה, מלחמה ועוד. על מנת שלא להגיע למצב לא נעים בו רכשתם ביטוח אובדן כושר עבודה שלא מכסה אתכם כראוי יש לערוך פגישת ייעוץ להערכת סיכונים. הרחבות מומלצות ל ביטוח אובדן כושר עבודה הן: 
 • נכות חלקית - קבלת פרמיה חודשית החל מ 25% מהשכר ברוטו במידה ולא איבדתם את כושר העבודה לחלוטין. 
 • פיצוי הריון ומילואים. 
 • פיצוי רטרואקטיבי - קיימת תקופת המתנה עד לתשלום הראשון (יש להוכיח כי איבדת את כושר העבודה) פיצוי זה מחזיר לכם תשלום רטרואקטיבי על תקופת ההמתנה, פיצוי זה נקרא גם פרנצ'יסה. 
הרחבות אלו ייקרו את הביטוח. בדקו בכמה הם מייקרים את תשלומי הפרמיה החודשית והאם באמת יש לכם צורך בהרחבות אלו או שהם מיותרים.   
  
מספר נושאים שחשוב לבדוק כאשר אתם מתעניינים ברכישת ביטוח אובדן כושר עבודה: 
ביטוח אובדן כושר עבודה עלול להיות בזבוז כסף מאחר שברגע האמת תמצאו כי חברת הביטוח מתחמקת מתשלום או מסייגת את התשלום. כיצד תבטיחו כי פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה שלכם תקינה ותוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם ברגע האמת. 
 • הגדרת מצב - כיצד מגדירה חברת הביטוח אובדן כושר עבודה, כול חברה על פי הקריטריונים שלה. 
 • כיסוי - מה בדיוק כולל כיסוי ביטוח אובדן כושר עבודה, האם הוא כולל תשלום עבור שירותים רפואיים, אשפוז, שיקום וכדומה. 
 • חזרה לעבודה - מה קורה אם וכאשר חזר לך כושר העבודה לפני גיל 65 (או תום תשלום הפיצויים), האם אתה ממשיך לקבל את אותה הפרמיה, חלק ממנה או כלל לא. 
 • סוג המקצוע - בוחנת את היכולת של האדם לעבוד במקצוע אחר, רופא שנפצע לא יעבוד במקום אחר בעוד שמזכירה (היכולה לעבוד במקומות אחרים) לא תקבל פיצוי. 
 • בעת רכישת פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה בדקו כי הגדרת העיסוק בפוליסת הביטוח תהיה תואמת לעיסוק שלכם בפועל. וודאו כי הדבר רשום בבירור, הכולל מרכיבים של הגדרת העבודה, למשל, אם הינכם עובדים עבודה פיזית במסגרת העבודה ולא מצוין כך בביטוח יתכן ולא תהיו מבוטחים במקרה של אובדן כושר העבודה. 
 

הגדרת העיסוק 

בביטוח הגדרת המקצוע היא בהתאם לעיסוקכם בחמש שנים הקודמות למקרה התאונה, אם למשל הדרכתם טיולים בחמש השנים האחרונות ובפגיעה אינכם יכולים לעבוד בתחום חברת הביטוח תשלם לכם על אובדן כושר העבודה ולא תוכל לשלוח אתכם לעבוד במקצוע דומה במטרה לא לשלם לכם את הפיצוי. 
 
וודאו כי במקרה של  אובדן כושר עבודה יהיה לכם שחרור מתשלום הפרמיה בתקופה של אובדן כושר העבודה וחברת הביטוח היא זו שתשלם זאת במקום המבוטח.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ביטוח אובדן כושר עבודה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ביטוח אובדן כושר עבודה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]