השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אמנים > בדרנים

בדרנים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 בדרנים וסטנדאפיסטים מובילים.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

בדרנים או בשמם הלועזי סטנדאפיסטים נועדו כדי להצחיק אותנו (או לשעשע אותנו, תלוי במידת חוש ההומור שלנו)
רובנו מכירים לפחות 10 סטנדאפיסטים והסיבה שאנחנו מכירים אותם היא מכיוון שהם מככבים בטלוויזיה ובבמות ובמידה קטנה כמו שלנו חלק מהסטנדאפיסטים הם גם שחקני טלוויזיה.
 
לפני שהם הגיעו לבמות הגדולות הם הופיעו בבמות הקטנות, הופעות בפני עובדים, תלמידים, חיילים ובעצם בפני כל מי שמזמין אותם.
אז אם אתם רוצים להעביר ערב בכיף במסגרת אירוע שאתם מארגנים תוכלו להזמין בדרן אליכם לבית או לכל מקום שתבקשו כדי שיבדר אתכם ואת האורחים שלכם.
 
הופעה של סטנדאפיסט היא לרוב בין 45 דקות לשעה וחצי ואם מדובר באירוע של כמה שעות כדאי לשלב את הבדרן באמצע האירוע או אפילו לסיים איתו כך שהאורחים יסיימו עם טעם טוב בפה.
 
מלבד סטנדאפיסטים שמנהלים מופע כמו שרובנו מכירים בהם הם עומדים על במה ומספרים בדיחות ישנם בדרנים מסוגים שונים שמטרתם היא לשעשע את הקהל ולא רק על ידי בדיחות אלא על ידי מופע שהוא סוג של הצגת יחיד, חלקם אף משלבים את הקהל כדי לשמור על עניין וכיף עם כולם.
בנוסף אם אתם מחפשים אירוע עם הנחיה תוכלו להזמין בדרך שינחה את האירוע בצורה מצחיקה ומהנה (ולא בסגנון של חיים שכאלה) אתם מוזמנים לבחור בבדרן שיעביר לכם את האירוע בכיף.
 
שימו לב, ברגע שאתם מזמינים בדרן או בדרנית תצטרכו לבדוק, קודם כל עם עצמכם, אם במקום שבו תארחו את האירוע יש צורך באביזרים כמו מיקרופון, אמצעי הגברה, מקרן, מסך וכו'.
 
במידה ואתם צריכים את אחד מהאביזרים הללו ואין ברשותכם או במקום בו אתם מארחים את האירוע, תוכלו לבדוק עם הבדרן ואם אין לו את הציוד הנדרש תמיד תוכלו להשכיר ציוד לאותו האירוע.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות