ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > בודקים ומפקחים > בדק בית > מאמרים > ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית

ליקויים נפוצים בעת ביצוע בדק בית 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,156,660
למאמרים בנושא בדק בית
מחיר בדק בית
מחיר בדק בית
דבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם קונים בית או שנכנסים לתוך בית הינו לבצע בדק ...
רכישת דירה או נכס מקרקעין היא צעד משמעותי ביותר בחייו של אדם. לכן, בדומה לאופן בו הייתם לוקחים רכב שאתם מעוניינים לרכוש למוסך, כך כדאי לבצע בדק בית באמצעות מהנדס מוסמך, אשר יבדוק את הבית בצורה יסודית, ויסביר לכם אודות ליקויי הבנייה הקיימים במבנה ומשמעותם.
ביצוע בדק בית הוא שלב חשוב בעת רכישת דירה
 
כאמור, ממש כפי שלא הייתם רוכשים רכב מבלי לבדוק את הרכב היטב באמצעות מוסך רציני, מקצועי ואמין אשר יוכל לפרט בפניכם את מצבו המלא של הרכב, כך אינכם יכולים להרשות לעצמכם לקנות דירה מבלי לדעת בדיוק מה מצבה של הדירה. השלב הוא הזה הוא חיוני, כדי לחסוך מעצמכם הפתעות לא נעימות, שעלולות להתגלות רק לאחר מכן. הפתעות אלה יכולות להיות בעלות השלכות משמעותיות ביותר על הכדאיות לרכוש נכס בשל העלות הגבוהה יחסית שעלולה להיות לתיקון אותם ליקויים.
 
סדקים אינם רק פגיעה אסטתית, ופעמים רבות הם עלולים להעיד על בעיה במבנה
סדקים אינם רק פגיעה אסטתית, ופעמים רבות הם עלולים להעיד על בעיה במבנה
 

ליקויים נפוצים המתגלים באמצעות בדק בית

נהוג לחלק את הליקויים על פי סוגים שונים:
  • ליקויי בטיחות
  • ליקויים במערכות המבנה (אינסטלציה, חשמל וכו')
  • תכנון מדרגות, ליקויים ברכיבי המבנה (נגרות, מסגרות)
  • רטיבות (איטום לקוי של חדרי רחצה, מצע חול רטוב מתחת לריצוף), סדקים וליקויי תכנון.
כל אחת מהקטגוריות האלה יכולה להשפיע, כאמור על מידת הכדאיות לרכוש נכס מסוים.
 

ליקויי תכנון

ליקויי תכנון הם כל אותם הליקויים הנגרמים כתוצאה מחוסר ידע של התקנים הקבועים בחוק. על פי רוב, ליקויים אלה אינם ניתנים לתיקון ויש צורך לפנות אל שמאי מקרקעין כדי להעריך את הערך האמיתי (ירידת הערך) של הדירה בעקבות ליקויים אלה. בין הליקויים האלה אפשר למנות: פרוזדורים שאינם עומדים בתקנים מבחינת אורך ורוחב וחדרים אשר אינם עומדים בתקן לרוחב מינימאלי עבור חדר. חדר מגורים שתקרתו בגובה 2.50 מ' צריך להיות לכל הפחות ברוחב של 2.6 מ' ושטחו הכולל יהיה לפחות 8 מ"ר.
 

סדקים

סדקים אינם רק פגיעה אסטטית, ופעמים רבות הם עלולים להעיד על בעיה במבנה. כך למשל סדקים עוברים, שהם סדקים עבים העוברים בין קיר לתקרה ומקיר לקיר, יכולים להעיד על תזוזה של התקרה או הפרשי טמפרטורה – אשר מעידים על חולשות וליקויים של המבנה שייתכן ויהיה צורך לתקן.
  

רטיבות

רטיבות במבנה משמעה איטום לקוי בדרך כלל. חדירת מי גשמים, נזילת אינסטלציה, ביצוע לקוי של הרצפה ועוד יכולים לחשוף אתכם לפגיעות רבות ועלות התיקון יכולה להיות גבוהה.
 

ליקויי בטיחות

סוג זה של ליקויים ממחיש בצורה הטובה ביותר את החשיבות של ביצוע בדק בית. בדק בית בו מתגלים ליקויים מסוג זה – משמעות הדבר כי קיימת סכנה ממשית למשתמש בבית! בדק בית בתחום זה כולל בדיקת התאמה לתקנים אשר בלעדיהם אתם חשופים לסכנה: גובה מעקות וחלונות, למשל, אשר אם אין עומדים בו ישנה סכנה ממשית לנפילה מהמבנה ועוד. 


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא בדק בית. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש בדק בית?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא בדק בית

X

השוואת מחירי בדק בית
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]