הפעלות לימי הולדת - יס פליז

תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

הפעלות לימי הולדת 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
834,871
למאמרים בנושא ארגון והפקת ימי הולדת
ימי הולדת לילדים
ימי הולדת לילדים
ימי הולדת לילדים תמיד היתה עבור ההורים מאורע משמח, הילד גדל בעוד שנה. יחד ...
ארגון יום הולדת
ארגון יום הולדת
ארגון מסיבת יום הולדת אינה כבר עוד מסיבה שמזמינים את הכיתה ביום שישי אחר הצהרים ...
הפעלות לימי הולדת דורשות הפקה לא קטנה, אין זה אומר שחייבים להיכנס להוצאות מטורפות ולפתוח את החסכונות בבנק. הפעלות לימי הולדת מאפשרים במחשבה וביצירה מקורית לארגן יום הולדת שמח ושכל הילדים יוכלו ליהנות בו.
 

הפעלות ליום הולדת בתוך הבית

אם החלטתם מסיבות של נוחות או מזג אויר שהמסיבה תתקיים בתוך הבית אפשר להחליט על הפעלות ליום ההולדת שתעסוק בנושא האוכל ובפעילו הזו הילדים יכינו ויאכלו את האוכל שלהם. אפשר לצייד אותם בסינרים וכובעי טבח, לסדר פינות עבודה ולחלק משימות בין הילדים.
 
סגנון אחר של הפעלות ליום הולדת הוא תחנות הפעלה סביב נושא מסוים. אפשר לבחור בנושא האמנות והיצירה, בכל תחנה יהיו חומרים ליצירה וניתן לקשר בין התחנות –  אם מדובר בבנות, ההפעלות יכולות לכלול הכנת תכשיטים כגון שרשראות, טבעות וצמידים.
 
נושא המוזיקה גם קרוב לליבם של ילדים רבים ויש הרבה אפשרויות של הפעלות ימי הולדת בנושא זה. אפשר לשכור ערכת קריוקי, חידונים בנושאים מוזיקליים, להביא כלי מוזיקה ולתת לילדים להלחין שירים. הפעלות ליום הולדת מסוג זה לא מצריכות הדרכה צמודה.
 

הפעלות ליום הולדת מחוץ לבית

הפעלות ימי הולדת מחוץ לבית הן שונות משום שהמרחב גדול יותר מאשר בתוך הבית. הפעלה ליום הולדת מחוץ לבית יכולות להיות סביב ספורט היתולי או תחרויות ספורט. אפשר גם לעשות הפעלה ליום הולדת בנושא מחנאות, אך זה תלוי ברצון הטוב של הורים נוספים. הפעלה שכזאת כוללות מדורה, בישול בשטח, בניית אוהל ועוד.
 
אופציה נוספת של הפעלה ליום הולדת יכולה להיות הישרדות. מחלקים את הילדים לשתי קבוצות בעזרת מפיות נייר או בנדנות, מסמנים את מתחם האי, מכינים משימות מגולגלות יפה בתוך כובע משימות ומחלקים פרסים קבוצתיים. הפעלות ליום הולדת הישרדות לא מצריכות חיפוש נרחב אחר רעיונות, אפשר לשאוב השראה מתוכנית הטלוויזיה.
  

להגשים כל חלום

הפעלות לימי הולדת כיום הפכו לאטרקציה בפני עצמה, מעגלי מתופפים, מתנפחים, הפעלות ימי הולדת לילדים עם בעלי חיים, תיאטרון בובות, פעילות אתגרית, הפעלות לימי הולדת עם סטיליינג וזוהי רק רשימה חלקית. 
אנו רוצים להיענות לבקשת ילדינו אך יחד עם זאת הפעלות לימי הולדת לעיתים הופכות להורים רבים להוצאה כבדה, צריך להזמין את הליצן או הקוסם, יש להזמין דוכני מזון, מתנפחים ומה לא. אז זהו רגע לעצור ולקחת אוויר. הפעלות לימי הולדת יכולים לכלול אין סוף אטרקציות וחשוב לבחור מה מתאים לכם, ראשית בחנו מהו גיל הילדים ואילו הפעלות לימי הולדת יתאימו להם. ילדים קטנים מדי ניתן להסתפק בקוסם או ליצן שירתק אותם, לעומת זאת לילדים גדולים הליצן עלול לשעמם.
 

טיפים להורים

במידה והנכם מעוניינים כחלק מהפקת הפעלות ימי הולדת לילדים ניתן להזמין גם דוכני מזון בחרו דוכן אחד או שניים, ניתן להזמין דוכן מזון כגון שוקולד או פופקורן ולדאוג לפיתות או אוכל אחר בעצמכם או להזמין דוכן מזון של אוכל ועוד ממתק אחד בלבד ולהכין את הממתק השני בעצמכם כגון שיפודי ממתקים בתנאי שמדובר בילדים קצת גדולים.
 
הפעלות ימי הולדת לילדים דורשות הכנה רבה במידה והחלטתם ללכת על כל הקופה, לא כל יום חוגגים יום הולדת 5 לילד, מומלץ לברר אצל חברים בגן למי יש באותו חודש יום הולדת וניתן לשתף פעולה בין ההורים ובכך ליהנות מחגיגה אמיתית ולחלק את ההוצאה בין ההורים. 
 

הפעלות ימי הולדת לילדים יש להתכונן בקפידה

גם אם החלטתם על הפעלות ימי הולדת לילדים מומלץ לבדוק את החברה או האדם המגיע להפעלה, הדרך הטובה יותר לקבל המלצות מחברים במידה ואין המלצות מומלץ לשוחח עם המפעיל וללמוד על ניסיונו והתאמתו לגיל של הילדים. כמו כן מומלץ לערוך השוואת מחירים בין המפעילים השונים. 
 
יום לפני המסיבה חשוב לוודא את זמן הגעתו של המפעיל ולוודא כי הוא יודע להגיע למקום, איחור של הקוסם או הליצן יכול לפגום קשות במסיבה ולהפוך אתכם לחסרי שקט. זכרו כי הפעלות לימי הולדת או ליצן טוב ידע להקסים ולרתק את כל הילדים, במידה ויש גילאים שונים דאגו למשחקים גם לקטנים.  


לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא ארגון והפקת ימי הולדת או חזרו לעמוד ארגון והפקת ימי הולדת לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא ארגון והפקת ימי הולדת ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ארגון והפקת ימי הולדת