תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > חתונות ואירועים > ארגון והפקת ימי הולדת

ארגון והפקת ימי הולדת

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי ארגון והפקת ימי הולדת


הפקת יום הולדת הוא לא עניין של מה בכך ולכן לא כל הורה יכול ורוצה להתעסק בכך. גם אם הדרישות של הילדים אינם גבוהות, הדרישות שלנו כהורים שרוצים שהילדים שלהם יהיו מאושרים הם גבוהות ולכן ברגע שאנחנו יודעים שאנחנו לא מסוגלים להפיק אירוע מוצלח בעצמנו, שווה לנו להזמין חברה שמתמחה בארגון והפקת ימי הולדת.
 

איך חברת ארגון ימי הולדת יכולה לעזור לכם?

מציאת מקום לאירוע – במידה ואתם לא עורכים את האירוע אצלכם בבית, לחברה בדרך כלל יש הסכמים עם מועדונים, אולמי אירועים, משחקיות ועוד והם ידעו איזה מקום יהיה מושלם לארח את היום הולדת שלכם.
 
ספקי שירות – יש מגוון ספקים שניתן להזמין ליום הולדת, כל התעסקות עם ספק כזה יכולה לגזול זמן יקר. החברה תדאג לכם לסגירה מול הספק ללא צורך בהתערבות שלכם. ספקים כמו קוסמים, ליצנים, תקליטנים, דוכני מזון, קייטרינג, מתנפחים, הפעלות לילדים ועוד.
 
מחיר – לרוב כל ספק שירות או מקום לאירוע שתסגרו איתו יסגור אתכם במחיר ה"רגיל" שלו בזמן שאם תעבדו באמצעות חברה של ארגון והפקת ימי הולדת אתם אכן תשלמו על השירות שלהם אך השירות של שאר הספקים יהיה נמוך יותר והזמן שתבזבזו בעבור השוואת המחירים ובדיקת הספקים יהיה גדול.
 
אז אם אתם רציניים לגבי הפקת אירוע באיכות גבוהה עם מינימום התעסקות, הזמינו לכם חברה להפקת אירועים, ובטרם שתבצעו השוואת מחירים וודאו שיש לכם את הנתונים הבאים:
 
  • סוג האירוע
  • מספר המשתתפים
  • גיל בעל השמחה
  • גיל ממוצע של האורחים
  • פעילויות רצויות במידה וידוע
  • אוכל רצוי במידה וידוע
  • מיקום רצוי לאירוע
 

רעיונות להפעלות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת דורשות הפקה לא קטנה, אין זה אומר שחייבים להיכנס להוצאות מטורפות ולפתוח את החסכונות בבנק. הפעלות לימי הולדת מאפשרים במחשבה וביצירה מקורית לארגן יום הולדת שמח ושכל הילדים יוכלו ליהנות בו.
 

הפעלות ליום הולדת בתוך הבית

אם החלטתם מסיבות של נוחות או מזג אויר שהמסיבה תתקיים בתוך הבית אפשר להחליט על הפעלות ליום ההולדת שתעסוק בנושא האוכל ובפעילו הזו הילדים יכינו ויאכלו את האוכל שלהם. אפשר לצייד אותם בסינרים וכובעי טבח, לסדר פינות עבודה ולחלק משימות בין הילדים.
 
סגנון אחר של הפעלות ליום הולדת הוא תחנות הפעלה סביב נושא מסוים. אפשר לבחור בנושא האמנות והיצירה, בכל תחנה יהיו חומרים ליצירה וניתן לקשר בין התחנות –  אם מדובר בבנות, ההפעלות יכולות לכלול הכנת תכשיטים כגון שרשראות, טבעות וצמידים.
 
נושא המוזיקה גם קרוב לליבם של ילדים רבים ויש הרבה אפשרויות של הפעלות ימי הולדת בנושא זה. אפשר לשכור ערכת קריוקי, חידונים בנושאים מוזיקליים, להביא כלי מוזיקה ולתת לילדים להלחין שירים. הפעלות ליום הולדת מסוג זה לא מצריכות הדרכה צמודה.
 

הפעלות ליום הולדת מחוץ לבית

הפעלות ימי הולדת מחוץ לבית הן שונות משום שהמרחב גדול יותר מאשר בתוך הבית. הפעלה ליום הולדת מחוץ לבית יכולות להיות סביב ספורט היתולי או תחרויות ספורט. אפשר גם לעשות הפעלה ליום הולדת בנושא מחנאות, אך זה תלוי ברצון הטוב של הורים נוספים. הפעלה שכזאת כוללות מדורה, בישול בשטח, בניית אוהל ועוד.
 
אופציה נוספת של הפעלה ליום הולדת יכולה להיות הישרדות. מחלקים את הילדים לשתי קבוצות בעזרת מפיות נייר או בנדנות, מסמנים את מתחם האי, מכינים משימות מגולגלות יפה בתוך כובע משימות ומחלקים פרסים קבוצתיים. הפעלות ליום הולדת הישרדות לא מצריכות חיפוש נרחב אחר רעיונות, אפשר לשאוב השראה מתוכנית הטלוויזיה.
  

להגשים כל חלום

הפעלות לימי הולדת כיום הפכו לאטרקציה בפני עצמה, מעגלי מתופפים, מתנפחים, הפעלות ימי הולדת לילדים עם בעלי חיים, תיאטרון בובות, פעילות אתגרית, הפעלות לימי הולדת עם סטיליינג וזוהי רק רשימה חלקית. 
אנו רוצים להיענות לבקשת ילדינו אך יחד עם זאת הפעלות לימי הולדת לעיתים הופכות להורים רבים להוצאה כבדה, צריך להזמין את הליצן או הקוסם, יש להזמין דוכני מזון, מתנפחים ומה לא. אז זהו רגע לעצור ולקחת אוויר. הפעלות לימי הולדת יכולים לכלול אין סוף אטרקציות וחשוב לבחור מה מתאים לכם, ראשית בחנו מהו גיל הילדים ואילו הפעלות לימי הולדת יתאימו להם. ילדים קטנים מדי ניתן להסתפק בקוסם או ליצן שירתק אותם, לעומת זאת לילדים גדולים הליצן עלול לשעמם.
 

טיפים להורים

במידה והנכם מעוניינים כחלק מהפקת הפעלות ימי הולדת לילדים ניתן להזמין גם דוכני מזון בחרו דוכן אחד או שניים, ניתן להזמין דוכן מזון כגון שוקולד או פופקורן ולדאוג לפיתות או אוכל אחר בעצמכם או להזמין דוכן מזון של אוכל ועוד ממתק אחד בלבד ולהכין את הממתק השני בעצמכם כגון שיפודי ממתקים בתנאי שמדובר בילדים קצת גדולים.
 
הפעלות ימי הולדת לילדים דורשות הכנה רבה במידה והחלטתם ללכת על כל הקופה, לא כל יום חוגגים יום הולדת 5 לילד, מומלץ לברר אצל חברים בגן למי יש באותו חודש יום הולדת וניתן לשתף פעולה בין ההורים ובכך ליהנות מחגיגה אמיתית ולחלק את ההוצאה בין ההורים. 
 

הפעלות ימי הולדת לילדים יש להתכונן בקפידה

גם אם החלטתם על הפעלות ימי הולדת לילדים מומלץ לבדוק את החברה או האדם המגיע להפעלה, הדרך הטובה יותר לקבל המלצות מחברים במידה ואין המלצות מומלץ לשוחח עם המפעיל וללמוד על ניסיונו והתאמתו לגיל של הילדים. כמו כן מומלץ לערוך השוואת מחירים בין המפעילים השונים. 
 
יום לפני המסיבה חשוב לוודא את זמן הגעתו של המפעיל ולוודא כי הוא יודע להגיע למקום, איחור של הקוסם או הליצן יכול לפגום קשות במסיבה ולהפוך אתכם לחסרי שקט. זכרו כי הפעלות לימי הולדת או ליצן טוב ידע להקסים ולרתק את כל הילדים, במידה ויש גילאים שונים דאגו למשחקים גם לקטנים.  
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ארגון והפקת ימי הולדת?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ארגון והפקת ימי הולדת