איתור נזילות - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

איתור נזילות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור איתור נזילות
להצעת מחיר לאיתור נזילות
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
גולד איטומים
גולד איטומים
עסק זה טרם דורג

השוואת הצעות מחיר בנושא איתור נזילות


 
כשהתקרה דולפת, הרצפה מוצפת, הקירות רטובים ועובש מתפשט בפינות, כנראה שהבית שלכם סובל מנזילה. אבל כיצד תדעו מהו מקור הנזילה? שיטת איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, מציעה שיטה מהפכנית לאיתור נזילות בלי לפגוע בקירות או להפוך רצפות. בעזרת המצלמה הזו תוכלו למצוא את מקור הנזילה באופן מדויק ודי בקלות.
 

הגורם לנזילות

הברזים ואסלות השירותים בבית שלנו מבוססים על מים שזורמים בצנרת המותקנת בבית, בתוך הקירות ומתחת לרצפות. עם הזמן הצנרת נשחקת ועשויות להתפתח נזילות. נזילות יכולות להתרחש גם בעקבות שיפוץ לא מוצלח (אשר פגע בצנרת שבקיר), או פגיעה אחרת שפגעה בצנרת או בחלקים ממנה. נזילות מייצרות טפטופים ורטיבות המושכים אליהם עובש ובקטריות וגורמים לחוסר נוחות בבית. לכן, כדי לטפל ביעילות בבעיה, חייבים לאתר את מקור הנזילה ולטפל בו בדרך היעילה ביותר.
 
 

כיצד מאתרים את מקור הנזילה?

בעבר (ויש אנשי מקצוע שעושים זאת גם בהווה), היה נהוג לפתוח פתחים בקירות או לחורר חורים על מנת לאתר את המקור המדויק של הנזילה. אין צורך לומר כי פעמים רבות מדובר היה בהרס רב לבית שדורש תיקון לאחר שאותרה הנזילה וטופלה. כיום לא חייבים לאתר את הנזילה באמצעים הללו. כיום איתור נזילות מתאפשר בעזרת מצלמה תרמית, אשר מונעת שבירת קירות מיותרת ומאתרת באופן מדויק את מקור הבעיה, כך שבסופו של דבר הטיפול בבעיה דורש שבירה של הקיר רק במקום אחד, ולא חורים שנפערים בכמה מקומות ובכמה קירות.
 
 

כיצד עובדת המצלמה התרמית?

המצלמה התרמית משתמשת בקרני אינפרא אדום. קרניים אלה מגלות הבדלי טמפרטורות הקיימים מאחורי הקירות, התקרות והרצפות, והמצלמה מציגה הבדלים אלה. על המסך מתקבלת מפה מפורטת המאפשרת זיהוי מדויק של מקור הנזילה וטיפול בבעיה בצורה מדויקת וממוקדת. התגלית הזו היא מהפכנית כיוון שהיא חוסכת את הצורך לשבור קירות על בסיס השערתי בלבד, מאמתת את ההשערה (או מפריכה אותה) ולבסוף ממקדת את מקור הבעיה במקום אחד. כל זה, אין צורך לומר, חוסך כמובן גם הרבה מאד כסף של תיקון כל החורים והסדקים המיותרים בקירות, בתקרות ובריצוף.
 
 

איתור נזילות הנגרמות מתקלות שונות

המצלמה התרמית מאפשרת זיהוי נזילות הנגרמות מצנרות מים, צנרות ביוב, מרזבים, איטום לקוי של חיפוי האמבטיה, הגג או המרפסת, תקלות בשל שברים וסדקים ועוד. כל תקלה, יש לה מקור, ויש לטפל לא רק בנזילה עצמה אלא גם בגורם לנזילה. לכן יש לבחור באנשי מקצוע שיוכלו לאתר באופן מדויק את הנזילה, לטפל בנזילה עצמה וגם במקור שגורם לה.
 
 

למי פונים ?

במידה ומדובר בנזילה לא פשוטה לאיתור הזמינו חברה המתמחה באיתור ומשתמשת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ממצלמות תרמיות ומצלמות חום, ועד רדארים וגלאים שונים, לאיתור נזילות וטיפול בהן. שימו לב שלא כל חברה לאינסטלטציה יודעת לאתר נזילות מורכבות.
 

מחירון איתור נזילות

 
איתור נזילה יכול להיות עניין פשוט והתיקון שלו יכול להיות מורכב אך גם יכול להיות שהתיקון פשוט רק שצריך לאתר את מקור הנזילה.
ישנם שיפוצניקים או אינסטלטורים שיכולים לאתר עבורכם את מקור הנזילה אך במידה ומדובר בנזילה מורכבת ו/או אתם רוצים להיות בראש שקט שבדקתם את הכל מא' עד ת' ולא רק מצאתם נזילה נקודתית כדאי לכם כמו בדרך כלל להסתמך על בעל מקצוע המתמחה בתחום.
 
לרוב מחירי איתור נזילות לא משתנים באופן קיצוני בין בעלי המקצוע המספקים שירות זה, יש להבחין בין איתור נזילות בסיסי (זול יותר) לבין איתור שמתבצע באמצעות מצלמה תרמית (יקר יותר) הנחשב ליותר מדויק.
 
כמובן שאם איתור הנזילה כולל גם את תיקון הנזילה יש לקחת בחשבון את מהות ועלות התיקון, לקבלת פרטים נוספים עבור מחירי תיקון נזילות ואינסטלציה יש לברר ולערוך בדיקה באופן נפרד. אל תתפתו לסגור עסקה עם חברת האיתור לגבי התיקון. לאחר שאיתרתם את הנזילה, קחו הצעת מחיר לתיקון מחברת האיתור אך בצעו השוואת מחירים עם חברות נוספות לגבי ביצוע התיקון.
 
שימו לב, מלבד הדיוק של איתור באמצעות מצלמה תרמית ישנו את הנושא של "ההרס" שיכול להגרם באמצעות איתור נזילה רגיל. איתור רגיל יכול להשתמש בציוד שיכול לשרוט את הצנרת, האסלה ועוד מפגעים קוסמטיים כאלה ואחרים בבית. לכן בטרם אתם מחליטים באיזור איתור אתם רוצים לבחור, קחו גם את זה תחת שיקול.
 
לנוחותכם הכנו מחירון בנושא איתור נזילות:
 
  • השירות מחיר
  • איתור באמצעות מצלמה תרמית אינפרא אדום700 - 1300
  • איתור נזילה בסיסי200 - 320
  • איתור + תיקון ברז150 - 400
  • איתור + תיקון נזילה בשירותים150 - 250


*המחירים בש"ח


המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.

לאחר איתור הנזילה תוכלו להשתמש בשירותי האתר כדי לקבל הצעות מחיר מאינסטלטורים מומחים ומשיפוצניקים שיוכלו לטפל בנזילה ובאיטום במידת הצורך.


גלריית תמונות

תמונה בה רואים את המקום הפגוע לפני הצילום הטרמי
תמונה בה רואים את המקום הפגוע לפני הצילום הטרמי
צילום טרמי לאיתור מקור הנזילות והמקום הפגוע
צילום טרמי לאיתור מקור הנזילות והמקום הפגוע
תמונת מקור שבה רואים את האזורים הפוגעים
תמונת מקור שבה רואים את האזורים הפוגעים
צילום טרמי בבית הלקוח לאיתור הנזילה
צילום טרמי בבית הלקוח לאיתור הנזילה
תקרה צהובה ומקולפת עקב הרטיבות
תקרה צהובה ומקולפת עקב הרטיבות
צילום טרמי תקרה עם רטיבות
צילום טרמי תקרה עם רטיבות
» «

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא איתור נזילות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש איתור נזילות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא איתור נזילות

X

השוואת מחירי איתור נזילות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]