אחסון דירה - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

אחסון דירה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות לאחסון דירה.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,453
סקר גולשים
 מתי תשתמש בשירותי אחסון תכולת דירה ?

כשאין לי מקום בדירה
כשאני עובר דירה
כשאני משפץ את הדירה
לא יודע, אף פעם לא אחסנתי
שלח לצפיה בתוצאות >
 
 

מתי צריך אחסון דירה

אחסון חפצים ותכולת דירה יכול להיעשות בכל מני סיטואציות כמו שיפוץ גדול, מעבר מדירה גדולה לדירה קטנה, המתנה בין דירות, במקרים של נסיעה ארוכה לחו"ל או בקבלת תכולה בירושה. למעשה, כל סיבה שבה אתם נאלצים לאחסן הכול או חלק מהריהוט שלכם על מנת שתוכלו להתנהל מבלי לחשוש מה לעשות איתו.
 
 

מה ניתן לאחסן ולכמה זמן

כיום ניתן למצוא מכולות אחסון בכל סדר גודל ולכל תקופת זמן, הכול תלוי בצרכים שלכם. ניתן לאחסן כל מה שיש בבית, החל מרהיטים גדולים ועד לארגזים המכילים דברים קטנים ואישיים. גם תקופת זמן האחסון ניתנת לשיקולכם ויש אפשרויות אחסון לטווח ארוך וטווח קצר.

אם אתם יודעים מראש לכמה זמן אתם זקוקים לאחסון, למשל כשאתם מחכים שתתפנה דירה שרכשתם או שאתם נוסעים לחו"ל לתקופה מסוימת, יהיה לכם קל יותר לתכנן, אך גם במקרים בהם אתם רוצים לאחסן תכולה ולא ברור לכם עד מתי, ניתן לעשות זאת על ידי הארכת תקופת האחסון.
 
 

איך אדע שהחפצים נשמרים כמו שצריך ?

בשלב הראשון יש לעשות רשימת תכולה, להבין מה מאחסנים ואיך הכי נכון לעשות זאת. יועץ מטעם חברת אחסון יוכל לתת לכם את התשובות המפורטות ביותר ולוודא שהתכולה שלכם מאוחסנת בצורה ראויה.
 
כמו כן, חשוב מאוד לשים לב שבוחרים אחסון דירה במקום שבו יש שמירה על החפצים מפני גנבות, שיש בקרה מי נכנס ומי יוצא מהשטח, שלכל מכולה יש מנעול עם קוד אישי פרטי ובכלל שאיש אינו יכול לחטט לכם בדברים שאתם לא שם. לא פחות חשוב, מומלץ לברר עם חברת האחסון האם המכולות עוברות הדברה וניקיון מעת לעת, שהרי עובש ומזיקים יכולים לגרום לנזק למשל אם אתם מאחסנים ריהוט עץ.
 
 

הנה כמה נקודות שמומלץ לשים אליהם לב שבוחרים אחסון דירה

  • מבנה המכולה : מאיזה חומר עשוי המחסן או המכולה. האם יש סכנה של נזקי אקלים כמו חום וקור. כידוע שמש יכולה לגרום נזק לריהוט ממש כמו גשם ולכן יש לשים לב שיש מענה גם לזה. באותו הקשר יש לשים לב איפה ממוקם פיזית המחסן למשל, האם הוא קרוב למים ויש סכנה של לחות.
  • גישה לתכולה : האם המחסנים נמצאים במיקום נוח להגעה כך שאתם יכולים לגשת להוציא משהו או לראות את החפצים בלי בעיה ובכל פעם שתרצו. כיצד מתנהלת הגישה שיש לכם, האם אתם תלויים בשעות פעילות, באדם שלישי? שאלות חשובות מאוד שיקלו על ההתנהלות שלכם
  • מהי הגמישות ביחס לתכולה, האם ניתן להוסיף או להוציא חלק מהדברים בקלות יחסית, במה כרוך כל שינוי. אם אתם יודעים שלאורך זמן הולכים להיות שינויים במבנה האחסון, חשוב לוודא זאת מראש.
 
 

מה לגבי ביטוח ?

כאשר אנו מאחסנים חפצים וריהוט שצברנו לאורך השנים אנחנו רוצים להגן עליו. יש לדעת שכאשר חברת האחסון עומדת בתנאי הביטוח, ניתן למשוך את ביטוח תכולת הדירה אל המחסן, כך שאותם תנאי פוליסה שהיו לכם בבית, ישמרו ויבטיחו הגנה על התכולה במקרים של נזק.
 
 
במידה ואין לכם ביטוח תכולה, חברות האחסון יוכלו להציע לכם ביטוח משלים, בתנאים נוחים שמכסה קשת רחבה של תקריות וכולל נזקים שונים, גם כאלה שאינם מעשה אדם.
 
כך או כך, חיוני לאחסן תכולת דירה במקום מסודר ומאובטח.
 

מחירון אחסון דירה

 
מחירי אחסון דירה מושפעים בדרך כלל מגודל השטח אותו יתפוס האחסון, יש המתייחסים למספר החדרים של הדירה אותה מאחסנים ויש המתייחסים למספר המטרים המרובעים אותה היא תתפוס באחסנה.
 
מיקום המחסנים משפיע בהחלט על המחיר, אם מדובר באחסון בעיר כמובן שלרוב המחיר יהיה גבוה יותר ומחוץ לעיר תמצאו תעריפים נוחים יותר, יש לקחת בחשבון את מחיר ההובלה למקום האחסון שמשתנה בין חברה לחברה.
 
לנוחיותכם ולקבלת רעיון על טווחי המחירים, להלן מחירון אחסון דירה:
 

 

 

אחסון לפי מספר החדרים מחיר לחודש
חדר 250 - 450
2 חדרים 400 - 550
3 חדרים 600 - 900
4 חדרים 900 - 1300
5 חדרים 1000 - 2000

 


אחסון לפי שטח זמן ההשכרה מחיר
20 מ"ר חודש 800 - 1000
40 מ"ר חודש 1600 - 2000
60 מ"ר חודש 2000 - 2700
80 מ"ר חודש 3000 - 3300
100 מ"ר חודש 3200 - 4000
150 מ"ר חודש 5000 - 6500
1 מ"ק יום 20 - 40
השכרת מכולה חודש 500 - 600

*המחירים בש"ח


המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא אחסון דירה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש אחסון דירה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אחסון דירה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]