השוואת מחירים > בעלי מקצוע > מעבר דירה > אחסון דירה

אחסון דירה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות לאחסון דירה.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

הגעתם לעמוד השוואת הצעות מחיר לאחסון דירה, השאירו פרטים והחברות המובילות בתחום יחזרו אליכם עם הצעות מחיר. עד אז תוכלו לקרוא :
 
מתי צריך אחסון דירה?
מה ניתן לאחסן ולכמה זמן ?
איך נדע שהחפצים מאוחסנים כמו שצריך ?
נקודות חשובות
ביטוח הציוד המאוחסן
מחירון אחסון דירה
 

מתי צריך אחסון דירה

אחסון חפצים ותכולת דירה יכול להיעשות בכל מני סיטואציות כמו שיפוץ גדול, מעבר מדירה גדולה לדירה קטנה, המתנה בין דירות, במקרים של נסיעה ארוכה לחו"ל או בקבלת תכולה בירושה. למעשה, כל סיבה שבה אתם נאלצים לאחסן הכול או חלק מהריהוט שלכם על מנת שתוכלו להתנהל מבלי לחשוש מה לעשות איתו.
 
לחזרה למעלה
 

מה ניתן לאחסן ולכמה זמן

כיום ניתן למצוא מכולות אחסון בכל סדר גודל ולכל תקופת זמן, הכול תלוי בצרכים שלכם. ניתן לאחסן כל מה שיש בבית, החל מרהיטים גדולים ועד לארגזים המכילים דברים קטנים ואישיים. גם תקופת זמן האחסון ניתנת לשיקולכם ויש אפשרויות אחסון לטווח ארוך וטווח קצר.

אם אתם יודעים מראש לכמה זמן אתם זקוקים לאחסון, למשל כשאתם מחכים שתתפנה דירה שרכשתם או שאתם נוסעים לחו"ל לתקופה מסוימת, יהיה לכם קל יותר לתכנן, אך גם במקרים בהם אתם רוצים לאחסן תכולה ולא ברור לכם עד מתי, ניתן לעשות זאת על ידי הארכת תקופת האחסון.
 
לחזרה למעלה
 

איך אדע שהחפצים נשמרים כמו שצריך ?

בשלב הראשון יש לעשות רשימת תכולה, להבין מה מאחסנים ואיך הכי נכון לעשות זאת. יועץ מטעם חברת אחסון יוכל לתת לכם את התשובות המפורטות ביותר ולוודא שהתכולה שלכם מאוחסנת בצורה ראויה.
 
כמו כן, חשוב מאוד לשים לב שבוחרים אחסון דירה במקום שבו יש שמירה על החפצים מפני גנבות, שיש בקרה מי נכנס ומי יוצא מהשטח, שלכל מכולה יש מנעול עם קוד אישי פרטי ובכלל שאיש אינו יכול לחטט לכם בדברים שאתם לא שם. לא פחות חשוב, מומלץ לברר עם חברת האחסון האם המכולות עוברות הדברה וניקיון מעת לעת, שהרי עובש ומזיקים יכולים לגרום לנזק למשל אם אתם מאחסנים ריהוט עץ.
 
לחזרה למעלה
 

הנה כמה נקודות שמומלץ לשים אליהם לב שבוחרים אחסון דירה

  • מבנה המכולה : מאיזה חומר עשוי המחסן או המכולה. האם יש סכנה של נזקי אקלים כמו חום וקור. כידוע שמש יכולה לגרום נזק לריהוט ממש כמו גשם ולכן יש לשים לב שיש מענה גם לזה. באותו הקשר יש לשים לב איפה ממוקם פיזית המחסן למשל, האם הוא קרוב למים ויש סכנה של לחות.
  • גישה לתכולה : האם המחסנים נמצאים במיקום נוח להגעה כך שאתם יכולים לגשת להוציא משהו או לראות את החפצים בלי בעיה ובכל פעם שתרצו. כיצד מתנהלת הגישה שיש לכם, האם אתם תלויים בשעות פעילות, באדם שלישי? שאלות חשובות מאוד שיקלו על ההתנהלות שלכם
  • מהי הגמישות ביחס לתכולה, האם ניתן להוסיף או להוציא חלק מהדברים בקלות יחסית, במה כרוך כל שינוי. אם אתם יודעים שלאורך זמן הולכים להיות שינויים במבנה האחסון, חשוב לוודא זאת מראש.
 
לחזרה למעלה
 

מה לגבי ביטוח ?

כאשר אנו מאחסנים חפצים וריהוט שצברנו לאורך השנים אנחנו רוצים להגן עליו. יש לדעת שכאשר חברת האחסון עומדת בתנאי הביטוח, ניתן למשוך את ביטוח תכולת הדירה אל המחסן, כך שאותם תנאי פוליסה שהיו לכם בבית, ישמרו ויבטיחו הגנה על התכולה במקרים של נזק.
 
 
במידה ואין לכם ביטוח תכולה, חברות האחסון יוכלו להציע לכם ביטוח משלים, בתנאים נוחים שמכסה קשת רחבה של תקריות וכולל נזקים שונים, גם כאלה שאינם מעשה אדם.
 
כך או כך, חיוני לאחסן תכולת דירה במקום מסודר ומאובטח.
לחזרה למעלה
 

מחירון אחסון דירה

 
מחירי אחסון דירה מושפעים בדרך כלל מגודל השטח אותו יתפוס האחסון, יש המתייחסים למספר החדרים של הדירה אותה מאחסנים ויש המתייחסים למספר המטרים המרובעים אותה היא תתפוס באחסנה.
 
מיקום המחסנים משפיע בהחלט על המחיר, אם מדובר באחסון בעיר כמובן שלרוב המחיר יהיה גבוה יותר ומחוץ לעיר תמצאו תעריפים נוחים יותר, יש לקחת בחשבון את מחיר ההובלה למקום האחסון שמשתנה בין חברה לחברה.
 
לנוחיותכם ולקבלת רעיון על טווחי המחירים, להלן מחירון אחסון דירה:
 

 

 

אחסון לפי מספר החדרים מחיר לחודש
חדר 250 - 450
2 חדרים 400 - 550
3 חדרים 600 - 900
4 חדרים 900 - 1300
5 חדרים 1000 - 2000

 


אחסון לפי שטח זמן ההשכרה מחיר
20 מ"ר חודש 800 - 1000
40 מ"ר חודש 1600 - 2000
60 מ"ר חודש 2000 - 2700
80 מ"ר חודש 3000 - 3300
100 מ"ר חודש 3200 - 4000
150 מ"ר חודש 5000 - 6500
1 מ"ק יום 20 - 40
השכרת מכולה חודש 500 - 600

*המחירים בש"ח


המחירים המפורסמים במחירון הינם בגדר המלצה בלבד ולחברת Yes, Please! אין אחריות כלשהי על הנתונים והמחירים המופיעים במחירון.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות