תפריט נגישות

לידים לעסקים

יועצי מעליות 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,006,160
למאמרים בנושא אחזקת מעליות
מהנדס מעליות
מהנדס מעליות
מהנדס מעליות בודק בצורה יסודית האם המעלית במצב טוב והאם יש צורך לבצע בה תיקונים ...
סקר גולשים
 איזה שירות הכי חשוב לך לאחזקת מעליות?

טיפול בבלאי
שירות תיקונים מהיר
חילוץ מהיר
בדיקת תקינות בתדירות גבוהה
שלח לצפיה בתוצאות >

כל מה שצריך לדעת על שירותי יועצי מעליות :

מעלית נוכל למצוא כיום כמעט בכל בניין, אך האם עצרנו פעם לחשוב איזה טיפולים ואחזקה מצריכה המעלית ? האם יש לנו מושג מה כולל תכנונה ? בדרך כלל לא. בעלי מקצוע רבים מספקים שירותים אשר קשורים במעליות אך כאשר מדובר על תכנון וייעוץ, רצוי לשכור את שירותים של יועצי מעליות.
תפקידם הוא לספק ייעוץ בכל מה שקשור לתכנון מעליות. הם עושים זאת על פי סוג הדיירים בבניין, על פי סוג הבניין ותוך שימוש בידע רב בנושאים כגון לוגיסטיקה, חשמל, אלקטרוניקה, אלקטרומכאניקה ועוד. חברות שמספקות שירות של ייעוץ מעליות בדרך כלל גם עוסקות בהתקנתן.
 

אילו שירותים מספקים יועצי מעליות ?

תפקידם של יועצי מעליות הוא לבצע תכנון מוקדם, תכנון סופי ולבצע פיקוח עליון. התכנון המוקדם כולל בירור עם אדריכל הבניין לגבי ההסעה האנכית במבנה ודרישות החוק בהתאם למספר הקומות, בירור לגבי דרישות הגימור של התאים מן הרצפה ועד רמת הבידוד.
בתחום התכנון הסופי יועצי מעליות מכינים דפי ספציפיקציה, לתאר את בידוד התא, את מבנה התקרה והתאורה, את הרצפה, את החלופות לתשלום עבור בדיקת המעליות, את דלתות הפיר ועוד.
הפיקוח העליון יכלול ביקור באתר או במפעל אשר מייצר את הרכיבים עבו המבנה כדי לוודא שהמעלית והרכיבים מתוכננים על פי התוכנית. בתום הביקורים הללו המהנדס ימציא דוח פרויקט או שיציין את הביקור ביומן העבודה.
בעלי מקצוע בתחום זה מספקים שירות כולל בדרך כלל וכך אנו יכולים לראות כי יועצי מעליות מספקים גם שירותים של עיצוב פנים המעלית, שיפוצים טכניים על ידי צוות מהנדסים, אחזקה שוטפת, ריצוף שיש, התקנת תאורה, התקנת שטיחים, ייעוץ לוגיסטי וטכני ועוד.


כיצד יש לבחור יועצי מעליות ?

אם מעליות לא היו כל כך נפוצות אולי ניתן היה לומר כי לא פשוט למצוא בעלי מקצוע כגון יועצי מעליות. אך כיום, כמעט בכל בית יש מעלית וכל אחד יכול למצוא לו מישהו שייעץ לו במציאת יועץ מעליות איכותי ואמין.
אם בכל זאת לא מצאתם אדם שיוכל להמליץ לכם על יועץ מעליות, תוכלו לגלוש באתרי האינטרנט השונים בתחום ואף לגלוש בפורומים שונים של בעלי מקצוע ולתור אחר המלצות. רצוי לבחור כמה יועצי מעליות ולבצע בניהם השוואת מחירים תוך בחינת השירותים השונים אותם הם מציעים.
 
יועצי מעליות הם בעלי המקצוע אותם אתם צריכים להזמין כאשר אתם מעוניינים בבניית מעלית חדשה


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא אחזקת מעליות. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש אחזקת מעליות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אחזקת מעליות

סגור

השוואת מחירי אחזקת מעליות