תפריט נגישות

לידים לעסקים

אולפן הקלטות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי אולפן הקלטות


 
 

מתי הולכים לאולפן הקלטות

יש רגעים בחיים בהם אנו זקוקים לשירותיו של אולפן הקלטות מקצועי. רבים נוטים לחשוב שרק מי שעוסק בשירה או מבקש להיות זמר, יכול וצריך להקליט דמו באולפן, אך היום, בעידן בו כולנו רוצים את הכי מושלם והכי טוב לאולפן מקצועי שימושים רבים. מבקשים להקליט שיר להקרין באירוע, רוצים להפיק לילדה קליפ בת מצווה, יש לכם ערב חברה ובא לכם לעשות משהו לא שגרתי ולהקליט שיר של כל העובדים, כל הסיבות הללו, לצד הקלטת שירים לאלבום או לדמו, הן סיבות מצוינות להיכנס לאולפן הקלטות.
 
 

מה ההבדל בין אולפן הקלטות להקלטה שעושים לבד

נתחיל מכך שבאולפן הקלטות מקצועי יש ציוד שמטרתו להפוך את השירה שלכם לנקייה וחלקה הרבה יותר. לא כולנו זכינו בקול צלול וערב ובאמצעות מיקסר קול וציוד מקצועי נוסף ניתן ללטש את איכות הקול, כך שתשמע הרבה יותר טוב. כמובן שבמקום כזה אפשר להוסיף אפקטים מיוחדים, קולות רקע וצלילים שישולבו בעריכה ולא תוכלו לעשות לבד. מעבר לכך, באולפן הקלטות מקצועי יש מי שעובד איתכם, מסייע לדייק בשירה, מדריך איפה לשיר גבוה איפה נמוך, שומע את הטייקים  ונותן עצות לשיפור עד לתוצאה הכי טובה.
 
כשאתם מקליטים לבד, עם מיקרופון שמחובר למחשב, לא תמיד תדעו כיצד לנקות רעשי רקע, לסנכרן בין הקול שלכם למוזיקה וליצור תוצאה ראויה להקרנה ומחמאות. באולפן מקצועי אתם יכולים להרפות, להתרכז רק בשירה ולתת למישהו אחר לפקח ולדאוג לכל הדברים הקטנים.
 
באולפנים רבים משקיעים לא רק במערכת סאונד משכוללת אלא גם בעיצוב החלל ובתאורה מיוחדת, כך שתרגישו כוכבים לרגע ותכנסו לדמות. אין כמו להקליט שיר לקליפ כשיש לכם מרחב לרקוד ולנוע או שהאור מכוון אליכם ואתם נמצאים במרכז של הספוט.
 
 

האם ניתן לקבל במקום כזה שירותים נוספים 

יש אולפנים שמציעים מגוון שירותים נלווים כמו שילוב של להקה או זמר מקצועי שישיר אתכם בקליפ, על מנת לתת לכם ביטחון. אחרים מציעים שירותי כירוגרפיה למשל לימוד ריקוד בקליף בת מצווה ויש גם מי שעוסקים בהפקות צילום ממש ויוצאים מחוץ לאולפן, כמו למשל לצלם את כל החברים מאחלים מזל טוב ולשלב את זה בקליפ מתנה לכוכב האירוע, צילום של בעל האירוע עצמו בכל מני מקומות ואז עריכת התמונות לקליפ בביצועו או בביצוע חברים. באולפן מקצועי אין הגבלה למה שתוכלו להשיג.
 
 

איך זה עובד ?

יש אולפני הקלטות שניתן להשכיר לפי שעה, כלומר אתם סוגרים זמן שתהיו באולפן ותשתמשו בציוד ומשלמים פר שעה ויש אולפנים שמציעים חבילות מוכנות שמשלבות בתוכם גם צילומים, עריכה ועוד כל מני אלמנטים, תלוי במה שאתם רוצים. חשוב לבדוק שגם אם אתם משכירים את האולפן בלבד, יש שם טכנאי סאונד שעובד אתכם, מכוון ומייעץ, היות ואתם עסוקים בשירה או בנגינה. אם מדובר באירוע חד פעמי ולא התקשרות ארוכה כמו למשל במקרים בהם מקליטים שירים לאלבום או לפרויקט ארוך, מומלץ לשלם טיפה יותר ולקחת את החבילה המובנת כך שאתם לא צריכים להתעסק עם שום דבר ורק לבוא, ליהנות ולהתפעל מהתוצאה.

 

 
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש אולפן הקלטות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אולפן הקלטות