השוואת מחירים תנורי אפיה - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
תנורי אפיה

תנורי אפיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חנויות מובילות בתחום.

 

 

המדריך לקניית תנורי אפיה

תנורי אפיה הם מוצר הכרחי בכל בית, שמם, מעיד על השימוש העיקרי שלהם, והוא: אפיה. תנורי אפיה משמשים גם למגוון צרכים נוספים כגון: חימום מאכלים, בישול איטי וצלייה. בשוק, מוצעים עשרות סוגים של תנורי אפיה, המגוון הרחב והמבלבל, עלול לגרום לנו לוותר על הקניה או להתפשר על המוצר הראשון אותו מציע המוכר.
 
במאמר זה נציג את הקריטריונים העיקריים אליהם יש להתייחס בבואכם לקנות תנורי אפיה. באם תתייחסו לקריטריונים אלו, ותבצעו השוואת מחירים מושכלת, תבטיחו לעצמכם את הקנייה המשתלמת והמותאמת לכם ביותר.
 

סוגים שונים של תנורי אפיה

ישנם שני סוגים עיקריים של תנורי אפיה: תנורי אפיה בילד-אין, ותנורי אפיה משולבים:
  • תנורי אפיה בילד אין, כשמם כן הם, מובנים בתוך יחידת המטבח, כך שרק הדלת שלהם נראית מבחוץ. תנורי אפיה בילד אין משתלבים באופן טבעי בין ארונות המטבח, וכך חוסכים מקום ומשווים למטבח מראה אסתטי ונעים לעין. 
  • תנורי אפיה משולבים, הם תנורי אפיה הכוללים תא (אחד או יותר) לאפיה, יחד עם יחידת גז הממוקמת מעליו. תנורי אפיה משולבים, פחות פופולאריים כיום, והם משמשים בעיקר דירות שכורות או דירות בעלות מטבח קטן אשר אין בו מקום לתנור אפיה בילד אין.
 

תנורי אפיה- מספר תאים

ישנם תנורי אפיה בעלי תא אפיה יחיד, וישנם כאלו בעלי שני תאים. תנורי אפיה תעשייתיים יכללו מספר גדול יותר של תאים. לעיתים התאים ימוקמו האחד מעל השני, ולעיתים, התאים ימוקמו זה לצד זה. לרוב, אחד התאים יכלול פונקצית טורבו. מספר התאים משפיע על כמות המאכלים אותם ניתן לאפות / לחמם / לצלות בו זמנית. חשוב להתייחס גם לכיוון פתיחת הדלת, ישנם תנורי אפיה בהם הדלת נפתחת כלפי מטה, וישנם כאלו בהם הדלת נפתחת לצד או כלפי מעלה.
 

גודלם של תנורי אפיה

רוחבם הסטנדרטי של תנורי אפיה עומד על 60 ס"מ, אך ישנם תנורי אפיה צרים או רחבים יותר, כך שרוחבם נע בין 50 ס"מ ל- 90 ס"מ. רוחב תנור האפייה משמעותי לצורך התאמתו המושלמת למטבח.
 

תנורי אפיה- פונקציות ותוכניות הפעלה

כמו שכבר הזכרנו, ישנם עשרות סוגים של תנורי אפיה בשוק, לכל אחד מתנורים אלו, מפרט שונה של פונקציות ותוכניות הפעלה, כגון: אפיה, גריל, טורבו, הפשרה, שני תאים, בישול ושילובים נוספים של אלו. הפונקציות הסטנדרטיות הן: גריל אפיה וטורבו, ואיתן ניתן לתפעל את תנורי האפייה באופן בסיסי. לוח הבקרה של תנורי אפיה אלו, יכול להיות דיגיטלי, אנלוגי או משולב.
 
קריטריונים נוספים שכדאי לתת עליהם את הדעת הם: אפשרות לשעון שבת, פונקצית ניקוי עצמי, בטיחות ובידוד חום, דירוג אנרגטי, וכמובן- מחיר. מחירם של תנורי אפיה יושפע משלל הפונקציות והקריטריונים שתוארו לעיל, וכמו כן, מהמותג או החברה המשווקת / המייצרת את התנור, נתון אשר יכול פעמים רבות, להעיד על איכות המוצר.

מתעניינים בתנורי אפיה? בתי העסק מחכים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא תנורי אפיה.

אהבתם ? המליצו!


 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
753,129
בקשות אחרונות להצעת מחיר
מבקשת לחזור בהקדם האפשרי כי אני כבר יוצאת עכשיו מהבית לבדוק הצעות
איך זה עובד?