שאיבת שומן בבטן - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
שאיבת שומן בבטן
ראשי מאמרים

שאיבת שומן בבטן 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
752,632
ד''ר טלי פרידמן בע''מ
למאמרים בנושא שאיבת שומן
המסת שומן
המסת שומן
כולנו רוצים להיות רזים, במקרים רבים אנו לא מצליחים לעשות דיאטה ולהגיע למשקל ...
ניתוח שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן
שאיבת שומן איננה ניתוח להפחתה במשקל.   ניתוח שאיבת שומן מיועד לשתי אוכלוסיות: קבוצה ...
המסת שומן בלייזר
המסת שומן בלייזר
      רבים מכירים זאת, עודפי השומן המצטברים באזורים שונים ...

 

 

 

הבטן היא אזור בעייתי גם לגברים וגם לנשים. הכרס של הגבר הישראלי ידועה לכולנו, בערך בגיל 45-50 מתחילים גברים רבים לטפח כרס גדולה. אצל הנשים הבעיה עם הבטן היא קצת אחרת לאחר היריון אחד או כמה הריונות נשים רבות לא מצליחות לחזור למשקל הקודם שלהן והבטן ממשיכה להציק. לאותם אנשים יש פתרון – שאיבת שומן בבטן.
שאיבת שומן בבטן תפתור את בעיית המכנסיים שלא יושבים יפה על הגוף, החולצות הצמודות שמבליטות את הבטן ותאפשר לאותם אנשים שעברו ניתוח שאיבת שומן בבטן להרגיש טוב עם עצמם וללכת עם כל בגד שיבחרו.
 

שאיבת שומן בבטן – למי זה מתאים?

שאיבת שומן בבטן משמשת להסרת עודפי שומן ועור מאזור הבטן. שאיבת שומן בבטן מיועדת לכל אותם אנשים שניסו דיאטות רבות, ספורט ועוד שיטות אחרות במטרה להוריד את השומן בבטן אך הם מעולם לא הצליחו. שאיבת שומן בבטן יכולה פתור לאותם אנשים את הבעיה.
לפני ניתוח שאיבת שומן בבטן יש לקבוע פגישה עם מנתח פלסטי שיחליט האם אתם מתאימים לניתוח שאיבת שומן בבטן, אם הינכם בעלי עודף משקל ולא רק בבטן יש צורך להגביר את הכושר לפני הניתוח.
 

שאיבת שומן בבטן בלייזר

ישנה שיטה חדשנית להמסת השומן בגוף, לאלו שלא מעוניינים לעבור ניתוח שאיבת שומן בבטן יש אפשרות לבצע שאיבת שומן בלייזר. שאיבת שומן בלייזר ממיסה את השומנים בבטן (או בכל מקום אחר בגוף). שאיבת שומן בלייזר כוללת הרדמה מקומית ולאחר הניתוח לא נשארים סימנים וצלקות.
שאיבת שומן בלייזר מוגבלת להמסה של עד CC 1,000 שומן בכל טיפול, השומן מפונה מהגוף ולא מצטבר שוב. במידה ומעוניינת בטיפול שאיבת שומן בלייזר נוסף ניתן לעשות זאת רק לאחר שלושה חודשים.
 

בחירת רופא מנתח עבור שאיבת שומן בבטן

לאחר ההתלבטויות הרבות וההחלטה ללכת לניתוח שאיבת שומן בבטן כדאי שתבחרו ברופא הטוב ביותר, הרי מדובר בגוף שלכם. צלקות וכאבים של רופאים מתחזים או לא מקצועיים קשה מאוד לתקן. אם החלטתם לבצע את הניתוח לכו על הטוב ביותר.
ישנם כמה רופאים פלסטיים טובים לניתוח שאיבת שומן בבטן, ערכו בניהם השוואת מחירים. בחרו בסופו של דבר במרפאה שתהיה הכי נקייה וסטרילית ושהרופא הפלסטי יהיה מומחה בתחום.
היפטרו מהכרס ומהבטן הגדולה – עשו ניתוח שאיבת שומן בבטן.


לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא שאיבת שומן או חזרו לעמוד שאיבת שומן לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא שאיבת שומן ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :