קורס רכיבה על סוסים - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
קורס רכיבה על סוסים
ראשי מאמרים

קורס רכיבה על סוסים 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
753,137
סקר גולשים
 איך תבחר את המכללה שלך ?

לפי איכות המרצים
לפי קרבה למקום מגוריך
לפי מחיר הקורס
לפי שם ידוע
קורס רכיבה על סוסים תוכלו למצוא היום בכל חלקי הארץ, יש באזור כפר סבא, באזור הדרום, באזור נתניה ובצפון, בצפון הארץ גם תוכלו למצוא קורס רכיבת שטח שמשלב רכיבה ונופים קסומים ועל כן הוא מועדף בקרב הרוכבים.
 

קורס רכיבה על סוסים - טכניקות וסוגי קורס

קורס רכיבה על סוסים צריך להיות מותאם לרמת התלמיד, למשל: לתלמידים מתחילים לא מומלץ לתת לרכוב על סוס פראי מדי.
בקורס לומדים טכניקות שונות בסיסיות של רכיבה על סוסים, כללי זהירות ברכיבה, תקשורת נכונה בין הרוכב לסוס ועוד.
ניתן לבחור בין מסגרות שונותשל  קורסי רכיבה, יש קורס רכיבה פרטי או קורס רכיבה שנמשך כמה ימים או כמה שבועות, קורס רענון לרוכבים מנוסים שרוצים לרענן את הזיכרון ולחדד טכניקות, קורס בן יום בו רק לומדים בצורה הבסיסית ביותר מהי רכיבה על סוסים, קורס רכיבה מקצועי בו אנשים שמתמחים ברכיבה רוצים לקחת את עניין הרכיבה צעד אחד קדימה.
 

אל תחפשו להתקדם בחיים דרך קורס רכיבה על סוסים, זה דבר שעושים בשביל ההנאה נטו

יש מספר דרגות של קורסי רכיבה על סוסים, קורס רכיבה למתחילים שמתאים לאנשים שאין להם שום ניסיון ברכיבה, קורס רכיבה לבינוניים שמתאים לאנשים שרוצים ללמוד לרכוב באופן מקצועי מעט יותר, קורס רכיבה מתקדמת וקורס מעבר וקפיצות מעל מכשולים.
קורס רכיבה על סוסים ניתן לעשות במסגרות שונות, יש קורס רכיבה פרטי וקורס רכיבה בקבוצות קטנות, בדרך כלל מפגש אורך שעה או קצת פחות וניתן להתחיל ללמוד מגיל צעיר מאוד, בקורס גם יש לימוד על טיפול נכון לסוס והבנת אופן חשיבתו.
יש גם מסגרת של קורס רכיבה טיפולית בו עוזרים במקרים פוסט טראומטיים, בעיות קשב וריכוז, חיזוק ביטחון עצמי, בעיות מישוש ותחושה, קשיי למידה ועוד.
פעמים רבות תוכלו למצוא קורסי רכיבה במסגרת של קייטנות קיץ, מן הסתם עלותם תהיה גבוהה מקייטנות רגילות אך לא ניתן להשוות את גודל החוויה בין שניהם.
עלות ממוצעת של קורס רכיבה על סוסים נע בין 90 ל-150 שקלים למפגש, תלוי בסוג המפגש (רכיבה טיפולית, רכיבה קבוצתית או פרטית).


לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא קורס רכיבה או חזרו לעמוד קורס רכיבה לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?