פוליש וקס - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! השוואת מחירים - הכל מתחיל מהצעה טובה חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
פוליש וקס
ראשי מאמרים

פוליש וקס 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
765,441
למאמרים בנושא פוליש
מכונת פוליש
מכונת פוליש
האם מכונת פוליש היא כלי הכרחי? ענף הפוליש הוא אולי הענף בו תוכלו למצוא הכי הרבה ...
חברת פוליש
חברת פוליש
מרצפות הבית כיום הן חלק מעיצוב הבית, אין אנו מסתפקים במרצפות הקטנות שהיו ...
פוליש וניקיון
פוליש וניקיון
המראה של רצפה נקייה ומבריקה מוסיף לכל בית תחושה של ניקיון ויוקרה ואין ספק כי ...
פוליש קריסטל
פוליש קריסטל
כדי לקבל מראה יוקרתי, מבריק ונוצץ של רצפה יש צורך לעשות פוליש לרצפה, יש המון סוגים ...

כל מה שרציתם לדעת על פוליש וקס :

יש הרבה סוגים של פוליש כיום אך הפוליש הוותיק ביותר בביצה הוא פוליש וקס, השיטה מתבססת על מריחת הרצפות בשכבת הברקה שמכילה שעווה והיא זו המעניקה לרצפה את המראה המבריק לו אנשים כל כך כמהים.
פוליש לרצפות מווקס יכול להתאים לסוגים רבים של רצפות אך לא לרצפות מסוג גרניט, קרמיקה ופורצלן, בתחילה מנקים את הרצפה היטב מלכלוך ושומנים ואז מורחים את הווקס (שעווה), לאחר מכן מחכים עד שהרצפה מתייבשת לגמרי ואז עוברים עליהם עם מכונת פוליש לרצפות שמשלימה את ההברקה.
פוליש זה מתאים במיוחד למרצפות חשופות לשמש כמו שבילי מעבר, מרפסות וכדומה, כמו כן יש לשמור על הפוליש בניקיון עם חומרי ניקוי מתאימים.
 

יתרונות וחסרונות של פוליש וקס :

לכל סוג פוליש יש את היתרונות והחסרונות שלו וכך גם פוליש וקס טומן בחובו יתרונות וחסרונות, היתרון הברור הוא שמכל סוגי הפוליש דווקא פוליש וקס הוא הזול ביותר ואם המחיר הוא השיקול העיקרי שלכם הרי שפוליש זה יתאים לכם במיוחד.
יתרון נוסף של פוליש לרצפות זה הוא העובדה שהוא לא מחזיק מעמד זמן רב מידי, נשאלת השאלה מדוע זהו יתרון והתשובה לכך היא שאם השכבה העליונה מוסרת תוך זמן קצר הרי שניתן לחדש אותה לעיתים תכופות יותר.
ועכשיו לחסרונות של פוליש וקס : מדובר על שכבת מעטפת חלקה לרצפה והיא עלולה לגרום להחלקה, כמו כן רצוי לבדוק עניין זה לעומק משום שכיום מייצרים את השעוות כך שיהיו גם מבריקות וגם לא חלקלקות.
חיסרון נוסף של פוליש וקס הוא שברגע שאנו מזיזים רהיטים בבית ובייחוד כשמדובר ברהיטים כבדים אז נשארים סימני גרירה על הרצפה.
 

כיצד תבחרו חברה שתבצע לכם פוליש וקס ?

כשאתם מחפשים בין חברות שמבצעות פוליש וקס ערכו השוואת מחירים וזאת גם כשאתם יודעים כי המחיר הוא נמוך ביחס לסוגי פוליש אחרים, מדוע ? משום שגם אם מוצר הוא זול מאחרים אין זה מבטיח לכם שחלק מנותני השירות יספקו בכל זאת שירות במחיר גבוה מהרגיל.
בעת בחירת חברות שמבצעות פוליש לרצפות רצוי לוודא כי החברה היא וותיקה בשוק זה וכי יש לה עובדים מנוסים בתחום, אתם יכולים למשל לבקש המלצות מפי לקוחות עבר או לבקש לראות תמונות של עבודות עבר מוצלחות.
פוליש וקס הוא הפיתרון הזול והנוח ביותר בתחום הפוליש לרצפותלחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא פוליש או חזרו לעמוד פוליש לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם את העסק ? המליצו עליו:
איך זה עובד?