השוואת מחירים עיצוב סלון - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
ראשי מוצרים שאלות ותשובות מאמרים וידאו

עיצוב-סלון 
 
סוג עבודה
סוג מבנה
גודל העבודה
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
744,973

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב סלון

הסלון הוא המקום בו אנחנו מבלים הכי הרבה זמן בבית למעט המטבח. בסלון אנחנו מארחים את המשפחה ואת החברים, חוגגים ימי הולדת לילדים, יושבים יחד כמשפחה לראות טלוויזיה וסתם נרגעים בסופו של יום עמוס.
עיצוב סלון הנו תחום במסגרת עיצוב פנים ואין ספק כי הוא נחשב לנפוץ מכולם לאחר המטבח וזאת בשל חשיבות הסלון בבית. כשאנחנו מדברים על עיצוב סלון אנו למעשה מדברים על עיצוב כולל של הספות, השולחן, המזנון, הקירות ומה שתלוי עליהן, הווילונות וכמובן התאורה. פעמים רבות אין צורך לשנות את כל הסלון ופעמים כן, הכול תלוי במידת הצורך.
 

חשוב לדעת על עיצוב סלון

עיצוב פנים הוא תחום נרחב, מי שעוסק בו הוא אדם אשר סיים 4 שנות לימוד במסגרת מכללה מקצועית בתחום העיצוב והכשרתו רחבה במיוחד. עיצוב דירות וגם עיצוב הבית הם חלק מתחום זה ואין ספק כי עיצוב סלונים הוא תחום מורכב יותר ממה שהוא נראה.
כשמעצב מגיע לבית בו הוא צריך לעצב את הסלון בלבד הוא צריך להתחשב בכל שאר הבית וזאת כדי ליצור מצב בו הסלון אינו תואם את העיצוב בשאר הבית. עבודה זו כוללת מלאכת מחשבת רבה במהלכה מחליטים מעצבים באיזה חומרים עליהם להשתמש, מה כדאי להם להדגיש ומה מאידך כדאי להם להסתיר, האם עליהם לבצע שינויים בחלקים אחרים בבית כדי שאלו יהיו תואמים לעיצוב סלון או שיצליחו לבצע את העיצוב בלעדיהם וכדומה.

 

כיצד יש לבחור נותני שירות בתחום עיצוב סלון

אז הבנו שיש לבצע עיצוב סלונים תוך מחשבה רבה אך אין זה אומר כי אינם יכולים לעשות זאת בעצמכם. אנשים רבים רואים בקטלוג עיצוב סלון מעוצב ומעתיקים אותו לביתכם, כמובן שלזה אין תחושת שייכות ומקוריות אך העבודה נעשית באופן כללי.
למי שחשוב שעבודת עיצוב סלון שלו תהיה מקורית וייחודית ולמעשה תייצג את טעמו האישי באופן מוחלט, רצוי לשכור שירותי עיצוב סלון. כדי לעשות זאת כשורה יש לבחון את השוק לעומק, לראות מה מציע לכם כל מעצב, האם עיצוב פנים אצלו כולל רכישת חומרים או לא, האם עבודתו מסתכמת בייעוץ או בטרחה עצמה וכן הלאה. לאחר שביררתם זאת אצל כמה מעצבים המומחים בתחום עיצוב סלון בצעו השוואת מחירים ובדקו מי הכי משתלם. כמו כן, רצוי לבחון את המוניטין שלהם בעיצוב סלון ולבחון עבודות קודמות שביצעו.
עיצוב סלון יכול להשפיע על עיצוב הבית כולו לטובה אם הוא נעשה כשורה

 לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא עיצוב פנים או חזרו לעמוד עיצוב פנים לקבלת הצעת מחיר.
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא עיצוב פנים ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :