עיצוב הבית - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
ראשי מוצרים שאלות ותשובות מאמרים וידאו

עיצוב הבית 
 
סוג עבודה
סוג מבנה
גודל העבודה
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
753,137
V.K Design
GSH- INTERIOR DESIGN
גלית וטורי מעצבת פנים
קטעי וידאו
סרטון
סיפור של שיפוץ

על ידי מימי נורי עיצוב וא...
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מעצב פנים?

לפי הכרות והמלצות
לפי המחיר
לפי התרשמות מאתר האינטרנט שלו
לפי מבחר עבודות וסגנון
למאמרים בנושא עיצוב פנים
השנה זה חייב לקרות
השנה זה חייב לקרות
השנה זה חייב לקרות! אבל איך עושים את זה בעצם??? כמה מילים ממעצב פנים על התהליך. ...
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים וחשיבותו בבית המודרני כמעט כל אדם בשלב כל שהוא בחייו יעצב חלק ...
עיצוב חדרי ילדים
עיצוב חדרי ילדים
להגשים חלומות - כיצד לעצב חדר ילדים עיצוב חדרי ילדים הוא החדר שתמיד כיף לעצב. עיצוב ...
חדשות הפנים בעיצוב פנים
חדשות הפנים בעיצוב פנים
עיצוב פנים בשנים האחרונות שינה את פניו. רבים אינם זזים מילימטר בלי מעצב פנים שמסייע בידם ...
עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
כל מה שרציתם לדעת על עיצוב משרדים : הרבה אנשים חושבים שעיצוב הוא תחום השייך ...

עיצוב פנים כולל את הפוטנציאל שיש בשטח המרחב של הדירה או הבית. לכל אחד מאיתנו יצא לבקר בבית של חברים ולראות את הפוטנציאל הלא מנוצל של הבית כגון חלוקת המרחב בצורה שאינה מנצלת את כל החלל, או רהיטים המקטינים את החלל.
 

עיצוב הבית - מה הוא כולל 

עיצוב הבית אשר לוקח בחשבון את החלל הקיים בדירה או בחדרים יכול להביא לשינוי הבית בצורה משמעותית מבלי לשבור קירות או להשתולל מבחינת עיצוב. עיצוב פנים הכולל הוספת גופי תאורה או צבעים משפיעים רבות על עיצוב הבית, ללא צורך להשתולל ולהחליף את כל הרהוט בבית או לשבור את הקירות או את תוכנית חיסכון שלנו.
 

עיצוב הבית - על מה צריך לחשוב?

עיצוב הבית יכול לכלול צביעת הקירות או הדבקת טפטים, לרוב אנו צובעים את הבית בלבן, שבירת הלבן באמצעות צבע אחר של קיר אחד או שניים יכולים לתרום רבות ולשנות את המרחב. במקרים שונים ניתן להוסיף קיר גבס או נישה כגון מדפים לטלוויזיה או כספריה החוצה את המרחב בבית. צריך לחשוב האפשרויות של  עיצוב חדרי אמבטיה, כמו כן שימוש נכון בגופי תאורה יכולים לתרום רבות לבית, למעשה רק בשנים האחרונות החלו לשים דגש רב לגופי תאורה והשפעתם על עיצוב הבית.
 

חסכון בעלויות עיצוב הבית

רבים חוששים כי מעצב פנים עלול להיות יקר ומיותר ושאינו מטיב עם הוצאותינו עם עיצוב הבית. מעצבי פנים הם המומחים בעיצוב הבית, הם מכירים את הטרנדים החדשים והישנים, בעלי ראייה מרחבית המאפשרת לשנות חלל בצורות שונות. לעיתים עיצוב הבית דורש עיצוב כולל של כל הבית או עיצוב חדרים מסוימים בבית כגון האמבטיה או חדר השינה. מעצב פנים ידע כיצד ליצור את המראה שהנכם מבקשים, ניתן לבנות תוכנית לכל החדרים ולבצע את העיצוב בהדרגה. בסופו של דבר מעצבי הפנים יביאו אותנו לחסכון משמעותי בתהליך עיצוב הבית מכיוון שהם עתירי נסיון ומנהלים את התהליך בצורה היעילה ביותר.

עיצוב בית – כיצד יש לבחור איש מקצוע ?

אנשים רבים מציעים שירותי עיצוב בית ואין ספק כי מרביתם בעלי חוש עיצוב כזה או אחר אך מי שאמור למעשה לספק את השירות על סמך השכלתו הוא מעצב הפנים. עיצוב פנים הנה תורה שלמה אותה למדים אנשים בבתי הספר לעיצוב ברחבי העולם וגם בארץ. מומחיותם אינה נגמרת בבחירת צבעים והנחת עציץ אלא על תורה שלמה שמאחוריה ידע נרחב באומנות, עיצוב והנדסה.
עיצוב בית בידי מעצב פנים בקיא בתחום עיצוב פנים יהיה עיצוב המתבסס על מיקום הרהיטים, התאורה בבית, הצבעים והאווירה בה אתם מעוניינים בבית וכן הלאה. 
בחירת מעצב פנים לבית שלנו היא לא עניין פשוט כל כך. חשוב לבחור איש מקצוע לו מוניטין וניסיון של כמה שנים למרות שלפעמים ניתן להיתקל בעילויים למיניהם בתחילת דרכם ומומלץ לנסות אותם משום המחיר הנמוך יחסית בתחילת דרכם. בקשו לראות תיק עבודות מסודר כדי להתרשם מיכולות המעצב, אם ניתן בקשו לראות תמונות של עיצוב בית בסגנו דומה או בתים אותם עיצבו או לשמוע המלצות של לקוחות מרוצים.

 לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא עיצוב פנים או חזרו לעמוד עיצוב פנים לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא עיצוב פנים ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :