Yes, Please! השוואת מחירים - הכל מתחיל מהצעה טובה חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
עד כה סופקו 814,285 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו

 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
814,285
רשימת עסקים מומלצים
בחר איזור
הצעת מחיר עבור סאמר סקול
להצעת מחיר לסאמר סקול
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
בעלות שיחה רגילה

קמפוס לימודים בע''מ
קמפוס לימודים בע''מ
חייגו עכשיו
050-8308221
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
סאמר סקול
בעל עסק, מחפש לקוחות חדשים?
חייגו עכשיו
050-8308902
בעלות שיחה רגילה

השוואת מחירי סאמר סקול


ימי הקיץ עבור הילדים היא בעיקר רביצה מול הטלוויזיה, גם הבקשות שלנו לחזור על החומר או לשנן לקראת שנת הלימודים החדשה, נדחות כנדנוד. הזדמנות טובה לגרום לילדים לעשות משהו בימי הקיץ וגם לשלב בזאת תרגול של אנגלית הוא טיול הכולל לימוד או בשם סאמר סקול או סאמר קאמפ.
 

סאמר סקול או סאמר קאמפ

סאמר סקול מאפשר לילדים לחוות חוויה אחרת ושונה, ולצד זאת לשפר את האנגלית. סמר סקול הינו תוכנית לקיץ המאפשרת לילדים מכל העולם להגיע לבית ספר באנגליה או במקום אחר, הכולל מגוון פעילויות לצד לימודי אנגלית. לרוב מדובר בעשרים שעות בשבוע ולצד אלו הילדים מבלים בשלל אטרקציות שונות כגון משחקי חברה, טיולים, סרטים מסיבות ועוד.
לצד סאמר סקול החלו להופיע גם סאמר קאמפ- בדומה לסאמר סקול סאמר קאמפ הוא מחנאות שמטרתו שיפור האנגלית של הילדים. לרוב מדובר במחנות שהדגש הוא הנאה ולימוד האנגלית הוא פחות פורמלי. הילדים נחשפים לחוויות חדשות והיכרות עם ילדים מכל העולם שהבסיס הוא התקשרות באמצעות אנגלית.
 

סאמר סקול – ללמוד בכיף

סמר סקול מתאים לילדים מגיל 10 ועד גיל 18. ביום הראשון למחנה הילדים עוברים בחינה המסווגת אותם לפי הידע באנגלית. במהלך הלימודים הילדים לומדים את האנגלית לבוריה, וההתקשרות עם הילדים האחרים מסייעת להעשרת אוצר המילים של הילדים. מעבר ללימוד האנגלית הילדים זוכים להכיר ילדים ממגוון מדינות וכך להתוודע לתרבויות אחרות.
תוכנית הלימודים מגוונת וכוללת לימודים דרך יצירה וחוויה ופחות לימודים פורמליים. הלימוד נעשה דרך משחק, מוזיקה, משחקים ועוד. הילדים נמצאים בתנאי פנימייה הדואגים לרווחתם החל מחדרים מסודרים, ארוחות, חדרי פנאי ועוד.
בעבר סאמר סקול נערך רק באנגליה, בבתי הספר הפרטיים. כיום ניתן למצוא סאמר סקול או סאמר קאמפ גם בארה"ב, בקרואטיה ואף סמר סקול או סאמר קאמפ המתאימים למגזר הדתי.
 

בחירת סאמר סקול

בעת בחירת סמר סקול בדקו מהי תוכנית הלימודים, וודאו כי הקבוצה אינה מורכבת רק מילדים ישראלים, לרוב הם יעדיפו לדבר עברית ויפספסו את לימוד האנגלית. וודאו כי התוכנית כוללת ביטוח רפואי המכסה את ילדכם מרגע שהם עולים על המטוס ועד החזרה, חשוב לבדוק מיהו המדריך. כמו כן וודאו את דרכי ההתקשרות עם הילד במהלך המחנה הפתוח במהלך 24 שעות ביממה.
בימי הקיץ רוב הילדים הולכים לקייטנות, לרוב מדובר בקייטנות הכוללות אטרקציות שונות ובעיקר כייף. חלק מהילדים ובני הנוער נרשמים ל- summer school, קייטנה שהייחודיות שלה הוא לימודי אנגלית, ולרוב summer school מתקיים באנגליה. summer school הוא מחנה קיץ הנמשך במשך שבועיים ועד חודש במהלכו הילדים ובני הנוער עוברים חוויה מיוחדת.
 

 

היתרון של summer school

summer school היא הזדמנות נהדרת לילדים לדבר באנגלית. הלימודים באנגלית כוללים שעות לימוד מדי יום. בשלב ראשון התלמידים עוברים בחינה ומחולקים לפי רמות, לרוב בכל קבוצה ניתן למצוא עד 15 תלמידים לערך. המורים דוברי אנגלית ומעבירים את הלימודים בצורה יצירתית וחוויתית כגון משחקים, האזנה למוזיקה, הכנת עיתון ועוד. מעבר לזאת עבור הילדים זוהי חוויה מדהימה של טיול והכרות עם ילדים מהעולם כולו, תרבויות שונות.

summer school מתאים לילדים בגילאים 10 ועד 18. summer school אורך בין שבועיים לחודש, חלק מתוכניות של summer school כוללים אף טיול ליעד נוסף, המאפשר לילדים לטייל במדינה אחרת. חשוב לבחור summer school איכותי שיאפשר לילד לשפר את האנגלית, חשוב לבחור summer school שאינו כולל ילדים רבים משיראל, כי אז תאבד ההזדמנות לילדים לדבר אנגלית עם ילדים אחרים. בדקו מה כוללת התוכנית, כיום ניתן למצוא לצד summer school גם סאמר קאמפ המשלב מחנאות.

 

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא סאמר סקול? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא סאמר סקול ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז