Yes, Please! מבית וואלה! השוואת מחירים - הכל מתחיל מהצעה טובה חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
מכשירי שמיעה
עד כה סופקו 769,885 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו

 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
769,885
סקר גולשים
 כיצד תבחרו מכשיר שמיעה?

המכשיר עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר
המכשיר הנסתר ביותר מהעין
המכשיר הזול ביותר
לפי המלצה של מומחה
שלח לצפיה בתוצאות >
ממוצע דירוג העסקים

ציון 4.8 מתוך 5 מבוסס על 1 ביקורות
0
יצרו קשר טלפוני והשרות היה בסדר ונשמע מקצועי עוד לו קיבלתי הצעת מחיר

על רשת גל מכשירי שמיעה בע''מ - תל אביב מאת גביש דוד
רשימת מכונים מומלצים
בחר איזור
הצעת מחיר עבור מכשירי שמיעה
להצעת מחיר למכשירי שמיעה
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
בעלות שיחה רגילה

רשת גל מכשירי שמיעה בע''מ - תל אביב
רשת גל מכשירי שמיעה בע''מ -
חייגו עכשיו
050-8308662
בעלות שיחה רגילה

אודיוקום בע''מ
אודיוקום בע''מ
חייגו עכשיו
050-8308186
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
מכשירי שמיעה
בעל עסק, מחפש לקוחות חדשים?
חייגו עכשיו
050-8308902
בעלות שיחה רגילה

מתעניינים במחירים עבור מכשירי שמיעה? הכנו עבורכם סדרת מאמרים


מתי מתעורר הצורך במכשירי שמיעה?

ירידה בשמיעה אופיינית בגיל המעבר ובגיל הזהב, רבים מגלים כי השמיעה אינה חדה כפי שהיה בעבר, הצורך לבקש מבני השיחה לחזור על משפטים שאמרו או אי הבנות בשל חוסר שמיעה מביאות רבים לבחור שלא לדבר או לא לבקר חברים ואף להימנע ללכת להצגות וקונצרטים.
מכשירי שמיעה מטרתם להחזיר לנו את השמיעה, כך שנוכל לדבר בטלפון או עם חברים לנהל שיחה מהנה מבלי שנרגיש מתוסכלים מכך שאנו לא מבינים מה אומרים לנו.
ירידה בשמיעה יכלה להיגרם הן מסיבות נרכשות והן מסיבות גנטיות. בדיקת שמיעה מאפשרת לקבוע אם יש צורך בהרכבת מכשיר שמיעה. במידה שהבדיקה מראה כי יש צורך במכשיר שמיעה יש להיוועץ עם קלינאית תקשורת לגבי סוג המכשיר המתאים לנו ולהתאמתו.
 
מאמרים נוספים בנושא מכשירי שמיעה:
 

תפקידיהם של מכשירי השמיעה

מכשיר שמיעה מגביר את עוצמת הקול של הסביבה. המכשיר קולט את הקולות באמצעות מיקרופון הנמצא בתוך המכשיר ומעביר את הקולות אל האוזן הפנימית באמצעות אלקטרודות. סוג אחד של מכשירי שמיעה הוא מכשיר שמיעה אנלוגי, אלו הם מכשירים הפשוטים יותר המעבירים את הקול ללא עיבודם, לעומת מכשירי שמיעה דיגיטליים המגביר את הקול המדבר ומפחית את רעשי הרקע. ניתן למצוא מגוון גדול של מכשירי שמיעה השוני בניהם הוא באיכות המכשיר בגודל וברמת ההגברה. ניתן למצוא מכשירים הנכנסים אל תוך האוזן ואינם מורגשים כלפי חוץ, לעומתם מכשירים המתלבשים על האפרכסת של האוזן.
 

תהליך ההסתגלות למכשירים

עם הרכבת מכשיר שמיעה בתחילה התחושה אינה נוחה, מרגע שלא שמענו כלום, פתאום כל רחש נשמע בבירור, רעשי רקע. חשוב להסתגל למכשירי שמיעה בתקופה הראשונה ולנסות ולהרכיבו כמה שיותר במקומות שונים כגון מול הטלוויזיה, בשיחה וברחוב, ניתן לכוון את המכשיר עד שמגיעים לכוון המתאים של מכשיר השמיעה.מכשירי שמיעה הם בעצם מכשירי עזר אשר נוצרו כדי להגביר את השמיעה במקרה של ליקויי שמיעה.בשנים האחרונות היתה התקדמות טכנולוגית גדולה בתחום מכשירי השמיעה, במיוחד בהקטנת מימדי המכשירים ובהתאמת ביצועם לדרישות האישיות של המשתמש. היום קיימים בשוק מגוון סוגים של מכשירי שמיעה בגדלים שונים מהזעירים שנמצאים בתוך תעלת השמע (complete in the canal- CIC), למכשירים בינוניים בתוך האוזן (in the canal – ITC) ועד המכשירים הגדולים שמיועדים להרכבה מאחורי האוזן (behind the ear- BTE).
 
מכשיר שמיועד להרכבה מאחורי האוזן (behind the ear- BTE)
מכשיר שמיועד להרכבה מאחורי האוזן (behind the ear- BTE) 
 
כל חברה מציעה כיום מגוון רחב של מכשירים - ממכשירים מתוחכמים יותר ועד למכשירים בסיסיים יותר, שמפעילים מנגנונים פחות מתקדמים. ככל שמכשיר יהיה יקר יותר, כך ההגברה שיתן תהיה מותאמת יותר ונוחה יותר עבור המשתמש. הווה אומר, הפחתת רעשי סביבה בזמן אמת, הבנת דיבור טובה יותר וצליל טבעי ונקי ללא הפרעות.

 

להלן סוגים של מכשירי השמיעה אשר קיימים בשוק:

מכשיר שמיעה נסתר

מכשירי שמיעה נסתרים הינם מכשירי שמיעה אשר מיוצרים בהתאמה אישית כמו מכשירי שמיעה למבוגרים ואחרים על פי תוצאות של בדיקת השמיעה. את מבנה המכשירים מתאימים לכל לקוח באופן אישי על פי הצורך האודיולוגי. מכשירי שמיעה נסתרים מתאימים ל"מתביישים" אך גם מתאימים גם ללקוחות אשר מעוניינים לשלב את האוזניה עם מערכת.
 

 מכשיר שמיעה מאחורי האוזן

הקיימים היום בשוק, מכשיר שמיעה זה נמצא מאחורי האוזן ומחובר לאוזניה הנמצאת בתוך האוזן. מכשיר זה מגיע בגדלים שונים וניתן להתאים אותו לרמות שונות של ירידה בשמיעה.
 

מכשיר שמיעה בשילוב מערכת

המערכת מאפשרת שמיעה מדוייקת ואיכותית ברגע שמדובר בתנאי סביבה רועשים. המערכת מתפקדת כמיקרופון הנמצא קרוב אליכם ומאפשר לכם לשמוע את הקרובים אליכם יותר בבירור מהסביבה הרועשת. 
 

מכשיר שמיעה דיגיטלי במשקפיים

לאלא מכם הסובלים מדלקות אוזניים חוזרות והפרשות ולא ניתן להתאים עבורכם מכשיר שמיעה סטנדרטי, פותח עבורכם מכשיר שמיעה במשקפיים אשר אינו עובד מול האוזן אלא מול עצב השמיעה. פתרון זה מתאים לפגיעות הולכתיות בשמיעה וכאשר אין אפשרות לבצע ניתוח לפתרון הבעיה. את מכשיר השמיעה ניתן לשלב במשקפי ראיה או משקפי שמש. מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. מחיר מכשיר שמיעה הוא לא הדבר הכי חשוב, הכי חשוב הוא הנוחות והיעילות. מלאו את הטופס כדי לקבל פרטים ומחירים מבמובילים בשיווק מכשירי שמיעה בארץ.
 

אפשר גם להשוות מחירים

 אתר Yes, Please! מאפשר לכם השוואת מחירים קלה בין חברות המספקות מכשירי שמיעה, כל שעליכם לעשות הוא לציין איזה מכשיר אתם רוצים ואנו נעביר את פנייתכם ל-5 חברות מובילות בתחום מכשירי שמיעה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא מכשירי שמיעה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?