מורי נהיגה אופנועים וקטנועים - יס פליז
Yes, Please! השוואת מחירים - הכל מתחיל מהצעה טובה חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
מורי נהיגה אופנועים וקטנועים
ראשי מאמרים

מורי נהיגה אופנועים וקטנועים 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
822,516
למאמרים בנושא לימוד נהיגה
מורי נהיגה אוטומט
מורי נהיגה אוטומט
הילדים הגיעו לגיל 16.5 ורצים לקבל רישיון נהיגה כמה שיותר מהר, לפני שהם הופכים ל "ל" ...
רשיון למשאית
רשיון למשאית
מתי אפשר לעשות רישיון למשאית ומה צריך לדעת לפני?   רישיון למשאית עד ...
מורי נהיגה הילוכים
מורי נהיגה הילוכים
לא יודע איך אצלכם אבל מרבית הנהגים הצעירים בארץ לא יכולים להרשות לעצמכם רכב אוטומט. ...
לימוד נהיגה על אופנוע שונים במעט מלימודי נהיגה על רכב פרטי, ההבדל הגדול הוא שליטה ועצמאות מהשיעור הראשון, אם בשיעור נהיגה על רכב המורה יושב איתך ויכול תקן שגיאות באמצעות הדוושות כאן המצב שונה. כאשר לומדים נהיגה על אופנוע התלמיד יושב על הקטנוע לבד בעוד המורה נוסע לצידו בקטנוע אחר.
 

כמה שיעורי נהיגה על אופנוע וקטנוע נצטרך לעשות לפני הטסט?!

מספר השיעורים המינימאלי עד לטסט משתנה תלוי בסוג כלי הרכב (50 סמ"ק לעומת 500 סמ"ק ומעלה) במידה ומציג התלמיד מיומנות ושליטה בקטנוע יוכל להגיע לטסט מהר יותר. השיעורים הראשונים מתבצעים במגרש רכיבה יעודי עם תמרורים וסימנים כמו בכביש אמיתי, לאחר שיפגין התלמיד שליטה יועברו לנסיעה בעיר.
אם בעלי רישיון נהיגה לרכב הרווחתם, המדינה חוסכת לכם כסף על לימוד נהיגה על אופנוע, במקום לבצע מינימום 15 שיעורים אתם מחויבים רק לשמונה. יש לכם פטור ממבחן התיאוריה אך לא מאגרת המבחן העיוני ובדיקת ראיה.
 

מבחן תיאוריה לאופנועים וקטנועים

במידה אין לכם רישיון נהיגה על רכב תאלצו לעבור מבחן תיאוריה. מבחן זה מורכב משלושים שאלות אמריקאיות (יש לענות על 26 שאלות לפחות) במידה ונכשלתם במבחן תאלצו להמתין כשבועיים עד למועד הבא, אז מומלץ מאוד ללמוד טוב.

*ניתן להתחיל שיעורי לימוד נהיגה על אופנוע גם ללא מבחן תיאוריה

 

מבן מעשי (טסט) על אופנוע או קטנוע

לפני המבחן המעשי יש להגיש טופס בקשה לרישיון נהיגה + תמונה המאשר כי עברתם את מבחן התיאוריה. יש להציג אישור כי ביצעתם את מינימום שיעורי נהיגה על פי חוק ותשלום אגרה.
המבחן השליטה המעשי נעשה במגרש ולא על הכביש ואורכו כ - 20 דקות בממוצע, במידה ועברתם אותו מגיע לכם מזל טוב, ימי לימוד נהיגה על אופנוע שלכם הסתיימו.
 
מחיר לימוד נהיגה על קטנוע משתנה בין מורה למורה, ישנם מורים שמוכרים לכם חבילה בסגנון מינימום שיעורים + שני טסטים. חפשו את החבילה המתאימה לכם אז שימו לב כי אין אתם מתעסקים עם חאפר, מורה נהיגה ל לימוד נהיגה על אופנוע הוא אדם שהוסמך לכל על ידי משרד הרישוי. אל תמהרו להגיע לטסט, גם אם המורה חושב שאתם מוכנים עדיף לקחת עוד שיעור או שניים בשביל להעלות את הביטחון העצמי שלכם.


לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא לימוד נהיגה או חזרו לעמוד לימוד נהיגה לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?