לחצן מצוקה - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
לחצן מצוקה
ראשי מאמרים

לחצן מצוקה 
 
 
מוקד סיור
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
752,819

רציתם להרגיש בטוחים, בניתם חומה גבוהה מסביב לבית, הוספתם שער חשמלי עם קוד סודי. התקנתם מערכת אזעקה משוכללת עם גלאי נפח ורק כדי להיות בטוחים התקנתם סוגרים על כל חלון. עכשיו אתם בטוחים במאה 100% רק שאלה קטנה, אם בלילה הופעלה האזעקה, אתם שומעים את הפורץ מסתובב בבית מה תעשו ? תבריחו אותו ? תתקשרו למשטרה ?
 

לחצן מצוקה, כדי לישון בשקט

אם אתם רוצים תגובה מהירה ולא להמתין שמישהו יענה לכם בצד השני מומלץ להתקין בבית לחצן מצוקה. לחצן מצוקה מקושר למוקד אבטחה הנמצא באזורכם, לחיצה עליו מפעילה התראה אצל המוקד והוא משלח מייד צוות אבטחה לבית שלכם לבדוק אם הכל בסדר.
חברות המוקד מעסיקות מאבטחים מאומנים הנושאים עליהם נשק כל הזמן. המוקד זמין 24 שעות ביממה לכל מקרה שלא יקרה. גם אם יש לכם חשד קל שפרצו לכם לבית או שמישהו זר חדר לסביבה הפרטית שלכם, לחצן מצוקה יזעיקו תגבורת לעזרתכם.
 

מתי משתמשים בלחצן מצוקה

לחצני מצוקה טובים לא רק כנגד גנבים, אם יש לכם קרוב משפחה מבוגר תוכלו להתקין לחצן מצוקה לקשישים ולהיות בטוחים שהכל בסדר אצלו כי המוקד תמיד זמין. אם חס וחלילה ייפול, יפצע ויזדקק לעזרה, אתם לא תהיו זמינים תמיד, במקום לקחת סיכון התקינו לחצן מצוקה ותדעו שתמיד יהיה מי שישגיח. 
 
 
כדי למצוא חברת מוקד שתתאים לצרכים שלכם תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולראות מי מהחברות מספקת שירותים באזור מגוריכם ונותנת מענה לצורך שלכם.
 
לחצני מצוקה יבטיחו לכם 24 שעות של ביטחון כאשר אתם נמצאים בבית שלכם.

 לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא לחצני מצוקה או חזרו לעמוד לחצני מצוקה לקבלת הצעת מחיר.
אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?