השוואת מחירים טיפול ביבלות - יס פליז מבית וואלה
Yes, Please! מבית וואלה! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
טיפול ביבלות
עד כה סופקו 752,765 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו
ראשי מאמרים

טיפול ביבלות

רשימת מכונים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.
בחר איזור
דר' אהרון שווימר
דר' אהרון שווימר
חייג עכשיו
050-8308134
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
טיפול ביבלות
בעל עסק, מחפש לקוחות ?
חייג עכשיו
077-340-5500
בעלות שיחה רגילה

מחפש לקוחות בתחום? צור קשר היום

 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
752,765

השוואת הצעות מחיר בנושא טיפול ביבלות


בקשות אחרונות להצעת מחיר
מדובר ביבלת במתחילה בקצה הציפורון השמנה ביד וחודרת פנימה את מתחת לבשר היא לא חיצונית . היא פימית ומבצבצת מידי פעם בזוית הציפורן ביב בצפורון לגוף האצבע נסיון ראשון בחנקו נוזלי לרא שינה דבר ואני חושש שישה צורך בפעולה כירורגית כי היפלת עמוקה ומתחת לע...

טיפול ביבלות

יבלת הינה גידול עור המאופיין בעור קשה, ניתן למצוא מספר סוגים של יבלות ולכל אחד מהם טיפול שונה. יבלת ויראלית הינה יבלת שמופיעה בכל גיל באזורים שונים בגוף או בפנים ושכיחות אצל ילדים ומועברות במגע. לרוב יבלות אלו עוברות לאחר מספר שנים.
 

שיטות לטיפול ביבלות 

טיפול ביבלות הינו במספר שיטות, באמצעות תרופות שניתן למרוח על היבלות, החסרון בטיפול זה שהינו לוקח זמן ולא תמיד גורם להעלמות היבלות. שיטה אחרת של טיפול הינה הקפאה בחנקן נוזלי היוצר כוויות קור תחת היבלת ולמעשה מביא לניתוקה מאספקת הדם. טיפול זה דורש מספר טיפולים עד להעלמות היבלת.
שיטה נוספת לטיפול הסרת יבלות הינו במחט חשמלית ובלייזר, שיטות אלו מאפשרות לטפל ביבלת בצורה מהירה ויעילה.
 

טיפול ביבלות בכף הרגל

כפות הרגלים משמשות אותנו במהלך כל היום, רבים מאיתנו מבלים רוב שעות היום על הרגלים. רבים סובלים מיבלות ברגלים המקשות על העמידה, מלוות באי נוחות וכאבים. הסיבה להופעתן של היבלות הוא כתוצאה של לחץ מקומי באזור מקומי בכף הרגל, הנוצר כתוצאה מעודף משקל, נעלים לוחצות, עמידת יתר ויכול להגרם אף מבעיות אורתופדיות שונות. יבלות ברגלים נקראות גם יבלת שורשית או מסמר, הגורמות לעיתים לקושי ללכת ולעיוותים ברגלים הפוגעים ברגל בצורה בריאותית ואסתטית.
 
הטיפול ביבלות בכף הרגל הינו הסרת יבלות באמצעות פדיקוריסטית מוסמכת, טיפול זה לרוב מלווה באי נוחות ודורש להמשיך בטיפול כל חודש. שיטה נוספת לטיפול הסרת יבלת הינו באמצעות מכשיר לייזר. טיפול הסרת במכשיר ליזר הינו טיפול הכולל שלושה מפגשים ואינו כרוך בהליך כירורגי. הליך זה פשוט וקצר ואינו דורש חזרה להמשך טיפולים. מכשיר הלייזר גורם להתפקרות היבלת, המכשיר גורם לפירוק תאי העור המפורר את היבלת עד להיעלמותה.
 
יבלות הנמצאות על כף הרגל ניתנות להסרה באופן סופי, הסבל ואי הנוחות הנגרמים מהיבלת נעלמים וניתן ליהנות מהליכה או עמידה על הרגלים ללא כאבים.

מתעניינים בטיפול ביבלות? בתי העסק מחכים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?